Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Жіночий марш-Львів. International Women’s Strike

8 марта, 2017 @ 10:00 - 11:00 | безкоштовно

Залиште набридлі гендерні ролі та проведіть цей день разом з нами у атмосфері взаємної підтримки і солідарності!

Ми будемо говорити про систематичні порушення прав жінок, з якими стикаємося ми в Україні та інші жінки у світі: домашнє насилля, сексуальне насилля, дискримінація на роботі, відсутність підтримки материнства, сексизм, низька оплата праці, перекладання на жіночі плечі доглядової роботи, відсутність доступу до медицини.

В цей день у всьому світі відбуваються подібні акції, оскільки на різних континентах жінки мають труднощі у доступі до освіти, якісної медицини, вони потерпають під час воєнних конфліктів, є жертвами ранніх шлюбів і насильства, не мають доступу до ресурсів. Жіночий марш у Львові відбудеться в рамках Міжнародного жіночого страйку, який пройде у понад сорока країнах світу.

До акції приєднаються жінки у Аргентині, Австралії, Бельгії, Болівії, Бразилії, Великобританії, Венесуелі, Гватемалі, Гондурасі, Домініканській Республіці, Еквадорі, Іспанії, Ізраїлі, Італії, Канаді, Колумбії, Коста-Рико, Мексиці, Нікарагуа, Німеччині, США, Сальвадорі, Панамі, Парагваї, Північній Ірландії, Південній Кореї, Пакистані, Перу, Польщі, Португалії, Пуерто-Рико, Республіці Ірландія, Росії, Угорщині, Уругваї, Фінляндії, Франції, Чилі, Чехії, Шотландії, Швеції, Тайланді, Туреччині.

Оргінізаторки: ГО «Феміністична майстерня» разом з регіональною ініціативою «Women’s Voices»

Дата
8 марта, 2017
Время:
10:00 - 11:00
Стоимость:
безкоштовно
Категория мероприятия:
Мероприятия
,

Место проведения

Unnamed Venue
Львів, Украина
Карта Google

Организатор

ГО «Феміністична майстерня»
Телефон:
площа Ринок
Вебсайт:
https://www.facebook.com/events/402806593418956/