Father’s Nursing Assistant: У Японії розробили девайс, що допоможе татам «годувати грудьми» малюків

Новинка від Dentsu

21.03.2019

Японська компанія Dentsu кілька днів тому презентувала виставці South by Southwest в Техасі (США) гаджет, який дозволяє батькам в буквальному сенсі годувати дітей грудьми. Новинка отримала назву Father’s Nursing Assistant.

Спеціальний апарат з молоком всередині, що імітує форму жіночих грудей, закріплюється на плечі за допомогою лямок, щоб батько міг тримати дитину двома руками під час годуванні. Саму ємність можна наповнювати як грудним молоком, що його заздалегідь відциділа мама, так і приготованою сумішшю.

«Найчастіше молоді мами стресують саме через труднощі, пов’язані годуванням і сном малюків. Рівень участі батьків у цих моментах, як правило, низький. Зосередивши увагу на грудному вигодовуванні, ми прагнемо зменшити обсяг навантаження на матерів і збільшити час сну немовлят, надаючи батькам можливість допомагати з годуванням грудьми», — коментують представники Dentsu.

Розробники стверджують, що цей девайс допоможе встановити «більш глибокий зв’язок через дотик», проте не уточнюють, чим годування штучними грудьми краще за годування за допомогою пляшечки — за винятком того, що дитину можна тримати обома руками. Тим часом жінки, які обрали штучне вигодовування, продовжують піддаватися тиску з боку оточуючих, хоча лікарі впевнені, що суміш цілком здатна замінити грудне молоко, якщо на те є бажання або необхідність.

— Читайте також: Куда сходить с ребенком в Киеве 23 и 24 марта