Favbet заявляє, що сплачує податки до держбюджету, не працює в рф і білорусі та не приймає ставки від громадян цих краї

Українська компанія Favbet виступила з заявою, що за свою історію існування не працювала на території рф. Реєстрація гравців з рф закрита, а рахунки гравців, які колись були на сайті за 22 роки роботи – заблоковані.

Про це компанія заявила у пресс-релізі.

«Favbet ніколи не працював на теріторії рф, не мав офісів, ліцензій, платіжних засобів для клієнтів, не здійснював жодних маркетингових активностей. Жодній посадовій особі та засновникам групи компаній Favbet не пред’являлось підозр зі сторони контролюючих або правоохоронних органів. На цей час жодних кримінальних або адміністративних проваджень відносно групи компаній не існує«, — йдеться у повідомленні. 

У компанії кажуть, що з 1 березня 2022 року зупинили оперування в білорусі. Офіційна причина відходу з білоруського ринку – військові дії з боку агресора на території України. За їх словами, компанія закрила букмекерські зали, сайт, офіс та здала ліцензію.

Компанія Favbet заявляє, що сплачує податки, співпрацює з фондом «Повернись Жживим», підтримує ЗСУ та волонтерів. У перший місяць війни фондом було перераховано 1 млн грн на рахунки ГО «Повернись Живим» для потреб ЗСУ. Щомісячно з жовтня 2021 року Favbet Foundation перераховує 100 000 грн для реабілітації воїнів. 1 500 000 грн перераховано на потреби ЗСУ через офіційний  рахунок НБУ. За 3 місяці війни було забезпечено логістичне перевезення більше 100 т гуманітарної допомоги за маршрутом Львів – Київська область.

За рахунок Favbet придбано 100 комплектів амуніції для ТРО та ЗСУ. У м. Загреб (Хорватія) відкрито Центр адаптації  для переселенців із України для безкоштовного вивчення хорватської та англійської мов, також надається психологічна підтримка.

 

Теги: