Фестиваль мобільного фотомистецтва «1000 шедеврів, знятих на смартфон»

У Gorodok Gallery до 18 червня 2023 року триває фестиваль мобільного фотомистецтва «1000 шедеврів, знятих на смартфон». Організатори фестивалю обрали такі роботи, аби кожен гість зміг знайти «свою» фотографію, яка вразить в саме серце. Учасники виставки — як професійні фотографи, так і аматори, які надихнуть відчувати життя на повну.
У межах фестивалю відбувається конкурс «1000 шедеврів, знятих на смартфон» з благодійною місією, кожен зможе долучитися до визначення переможця.
Найкращу роботу на думку глядачів визначать за кількістю донатів для Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Пирогова (ПМДШ), який рятує життя наших захисників у зоні бойових дій.
Як проголосувати
Біля кожної роботи на шильді написаний номер роботи, автор, назва та QR-код для посилання на анкету голосування та офіційний банківський рахунок ПДМШ.
Кожен охочий може засканувати QR-код, внести номер вподобаної фотороботи, перейти на офіційний банківський рахунок ПМДШ та задонатити будь-яку суму.
Голосування донатами триватиме з 19 травня до 23:59 15 червня. Оголошення переможців та вручення призів відбудеться 18 червня о 18.00 на території виставки в арт-хабі ТЦ Gorodok Gallеry, 2 поверх. Модераторкою заходу буде ведуча телеканалу «Київ» Ілона Довгань.
Другого переможця конкурсу обере авторитетне журі.


Сергій Мельниченко — голова жeрі, тричі «Фотограф року» в Україні, викладач, засновник школи концептуальної і арт-фотографії MYPH. Перший українець-лауреат премії Leica Oskar Barnack Award Newcomer у 2017 році. Твори Сергія є у приватних і публічних колекціях у США, Гонконзі, Україні, Польщі, Франції, Німеччині, Бельгії, Литві, Чехії, Японії, Нідерландах, Італії, Швейцарії та інших країнах.
Антон Матюха — предметний фотограф брендів «Київстар», «Сільпо», WOG, Jaffa.
Оксана Канівець — фотографиня портретів з унікальним творчим поглядом,  яка робила знімки Джорджу Клуні, Тільді Суїнтон та іншим.

Окрім виставки-конкурсу щотижня на відвідувачів очікуватимуть майстер-класи з лайфхаками мобільного фото та практичними завданнями з фудфото, позування та портрета, фотографування для продажів тощо.

Вхід на виставку вільний, більше подробиць про майстер-класи можна знайти на сторінці ТЦ Gorodok Gallery у Фейсбук та Інстаграм.
Завітай до арт-хабу ТЦ Gorodok Gallery, скануй QR-код вподобаної роботи та донать на Перший добровольчий мобільний шпиталь! Допоможи рятувати наших захисників!