Фестиваль мобільного фотомистецтва «1000 шедеврів знятих на смартфон»

З 19 травня по 18 червня 2023 року у ТЦ Gorodok пройде Фестиваль мобільного фотомистецтва «1000 шедеврів знятих на смартфон». Організатори фестивалю ТЦ Gorodok Gallеry зібрали вражаючі роботи професійних фотографів та любителів, які надихнуть тебе відчувати життя на повну. Разом із  професійним арт-куратром Денисом Сухініним організатори фестивалю обирали роботи так,  аби кожен зміг знайти фотографію, що вразить в саме серце.

Також в рамках фестивалю відбудеться благодійна виставка-конкурс «1000 шедеврів знятих на смартфон»

Під час конкурсу глядачі та жюрі оберуть двох переможців. Найкращу роботу за вибором глядачів визначать за кількістю донатів для Першого добровольчого мобільного шпиталя ім. Пирогова (ПМДШ), який рятує життя наших захисників в зоні бойових дій! Той автор, робота якого збере найбільше донатів, і стане переможцем конкурсу.

Голосування відбуватиметься за допомогою кьюар-коду для переходу на анкету голосування та офіційний банківський рахунок ПДМШ. Кожен бажаючий може засканувати кьюар-код, внести номер вподобаної фотороботи, перейти на офіційний банківський рахунок ПМДШ та задонатити будь-яку суму від 1 гривні. Голосування донатами триватиме з 19 травня до 23:59 15 червня.
Другого переможця конкурсу обере авторитетне жюрі, а саме Сергій Мельниченко — голова жюрі, тричі «Фотограф року» в Україні, Антон Матюха — предметний фотограф брендів (Київстар, Сільпо, АЗС, WOG, Jaffa) та Оксана Канівець — фотографиня портретів з унікальним творчим поглядом,  яка робила знімки Джорджу Клуні, Тільді Суїнтон та ін., Україна — Італія.

Оголошення переможців та вручення призів відбудеться 18 червня о 18.00 на території виставки в Арт-хабі ТЦ Gorodok Gallеry, 2 пов.

Окрім виставки- конкурсу щотижня на відвідувачів виставки очікуватимуть майстер-класи з мобільного фото, позування тощо.

Модераторка відкриття виставки та нагородження переможців конкурсу ведуча телеканалу «Київ» Ілона Довгань
Коли: з 19 травня по 18 червня 2023 року
Де: Арт-хаб ТЦ Gorodok Gallеry, 2 поверх

Вхід на виставку вільний