Фіктивний шлюб для ухилянтів: багатодітні жінки набули популярності серед чоловіків

У Житомирській області викрили схему незаконного переправлення за кордон чоловіків призовного віку, які фіктивно одружувалися з матерями-одиначками. Про це повідомив начальник відділу міграційної поліції ГУНП у Житомирській області Максим Заярний.

«Наш відділ викрив злочинну схему діяльності мешканців міста Бердичева та Вінницької області, які налагодили схему оформлення батьківства чоловіків над трьома і більше дітьми, за що брали певну плату», — розповів Заярний.

За його словами, правоохоронці та прикордонники провели операцію та затримали двох осіб. Це мешканка Бердичева, яка організувала схему, підшуковуючи матерів-одиначок, та житель Вінниці, котрий знаходив так званих татусів. Організатори схеми підшуковували матерів-одиначок, які мали низький рівень достатку. Їм пропонували $500, а за оформлення фіктивного батьківства чоловіки сплачували від $3 тис.

Зокрема, фігуранти допомогли оформити батьківство на двох дітей мешканцю міста Переяслава Київської області, який мав одну свою дитину. Він уклав фіктивний шлюб та оформив батьківство, але перетнути кордон не встиг — його затримали.

Як повідомив начальник відділу міграційної поліції ГУНП у Житомирській області Максим Заярний, що натепер є інформація про 5-6 випадків у межах цієї схеми. Нею користувалися чоловіки віком 20-35 років. Від початку повномасштабної війни ГУ Нацполіції Житомирщини викрило вже третю схему незаконного перетину кордону чоловіками призовного віку за участі жінок.