Фільм українського режисера переміг на Одеському міжнародному кінофестивалі

Над сценаріє фільму Остріков працював з 2011 року

06.07.2022

Фільм «Ти – космос» українського режисера Павла Острікова став переможцем професійної секції Work in Progress Одеського міжнародного кінофестивалю, який проходив цьогоріч у Карлових Варах.

Про це повідомляє пресслужба кінофестивалю.

У презентації OIFF WIP Selection взяли участь 8 проєктів, які знаходяться на завершальній стадії зйомок або постпродакшн, вироблені в Україні або в копродукції з Україною. Найкращим проєктом журі визначили український Sci-Fi  «Ти – космос» Павла Острікова. Фільм отримав приз від Barrandov Studio у розмірі 10 000 євро.

«Ти – космос» – повнометражний дебют українського режисера і сценариста, відомого за короткометражними стрічками «Одкровення» «Ґолден лав», «Випуск’97», «Mia Donna» та іншими.

Новий фільм розповідає про космічного далекобійника Андрія, який після вибуху Землі залишається єдиною живою людиною. Так буде доти, доки на зв’язок з героєм не вийде француженка Катрін. Незважаючи на величезну відстань, Андрій летить побачитись із нею – назустріч останньому в світі коханню.

Стрічка створюється за підтримки Держкіно України. Виробник — компанія ForeFilms, співзасновники якої Володимир та Анна Яценко виступили продюсерами стрічки. У травні фільм  «Ти – космос» отримав нагороду First Cut Lab Award у програмі Ukrainian Films Now в межах Каннського кіноринку Marché du Film.

Новини партнерів