Зібрали добірку із шести атмосферних осінніх стрічок, які наповнять похмурий день затишком та внутрішнім світлом.
«Товариство мертвих поетів» (1989)
Фільм розповідає історію викладача поезії, який навчає своїх студентів цінувати кожен момент життя та думати незалежно. Осінні пейзажі та атмосфера школи доповнюють почуття минулого часу та молодості. Найвідоміша фраза з фільму “Лови момент” стала рушійною для кількох поколінь молодих людей, а Робін Вільямс за роль викладача Кітінга отримав «Оскар».
«Солодкий листопад» (2001)
Історія одного листопада, який вдалося разом провести головним героям стрічки. Фільм про любов до життя, справжнє кохання та силу людського духу. Усе це на тлі осіннього Сан-Франциско.
Останні новини
- Ірина Дерюгіна очолила федерацію гімнастики України
- «Спогади про нього»: роман Колін Гувер буде екранізовано
- «Пакості чи ласощі?»: рецепт шоколадних кексів на Геловін
- Розмовна польська для подорожей: основні фрази та вирази
- Прокачуємо інтелект: найцікавіші українські YouTube-канали Новости на главной
«Коли Гаррі зустрів Саллі» (1989)
Цей фільм — класика романтичних комедій, про дружбу, любов та пізнання одне одного. Багато сцен цієї стрічки проходять на тлі мальовничих осінніх пейзажів Нью-Йорка.
«Легенди осені» (1994)
Мальовнича драма про життя і смерть, вірність і зраду, любов та самотність. Стрічка про життя полковника Вільяма Ладлоу і трьох його синів під час Першої світової війни. Промовиста назва та барвисті пейзажі осені роблять фільм ідеальним вибором для цього списку.
«Жовтневе небо» (1999)
Історія на основі реальних подій про молоду людину, яка вирішила побудувати ракету, всупереч очікуванням її громади та сім’ї. Осінь тут служить тлом для зростання та змін головного героя.
«Весна, літо, осінь, зима… і знову весна» (2003)
Фільм розповідає історію ченця та його учня. Кожен з них проходить через чотири пори року: весну, літо, осінь та зиму. Кожен сезон є метафорою окремого періоду життя. Осіння частина фільму особливо атмосферна і показує глибокі роздуми про життя, смерть та прощення.