У столиці Польщі завершилася Літня школа для жінок-лідерок у цифрову епоху. Школи для жінок-лідерів у цифрову епоху є частиною ширшої ініціативи Huawei Seeds for the Future, що демонструє незмінну відданість компанії цифровій інклюзії. Протягом тижня 29 молодих талановитих жінок з усіх країн Європейського Союзу, Західних Балкан та України мали змогу не лише здобути нові знання, а й створити міцні зв’язки.
Відібрані з тисяч претенденток незалежним журі, учасниці взяли участь у насиченій програмі, що включала майстер-класи від провідних експертів, дискусії, командні проєкти та культурні заходи. Мета школи – розкрити потенціал жінок як лідерок цифрової трансформації та надати їм інструменти для зміни світу.
Учасниці не лише активно працювали над своїм розвитком, а й знайшли нових друзів. Яскраві фото та відео відображають атмосферу захоплюючого тижня, сповненого натхнення та нових можливостей.
«Я вирішила спробувати свої сили в Літній школі, бо відчувала, що мені потрібен новий виклик. Мене завжди цікавило лідерство, і я хотіла розвинути свої навички. Найбільшим сюрпризом для мене стала робота в команді. Я зрозуміла, наскільки важлива комунікація та співпраця, особливо коли всі мають різні погляди. Одним з найцікавіших досвідів була розробка проєкту. Це було як стартап в мініатюрі, де ми від ідеї дошли до готового продукту. Цей досвід показав мені, що я здатна набагато більше, ніж думала раніше» — розповідає українка Мілана Булат.
Літня школа стала платформою для обміну ідеями, формування міжнародних партнерств та розвитку лідерських якостей. Її учасниці – це майбутнє Європи, жінки, які готові змінювати світ на краще.
Одним із ключових моментів школи стало обговорення ролі ефективної комунікації в технологічному світі. Луїза Балдіні, досвідчена журналістка, наголосила на важливості вміння чітко доносити свої ідеї. «Якщо є щось, що об’єднує всі сфери, то це здатність до ефективної комунікації», – зазначила наголосила Луїза.
Учасниці також вивчили світ штучного інтелекту. Експерти підкреслили величезний потенціал генеративного ШІ, водночас застерігаючи про етичні виклики, які він несе. Каріна Зехетмайєр, президентка Women in AI Austria, наголосила на важливості критичного мислення і перевірки фактів в епоху ШІ. «Ми повинні розвивати логічне мислення і вміння перевіряти інформацію», – зазначила вона.
Учасниці мали змогу розвинути свої лідерські якості. Клаудія де Кастро Калдейрінья, старша консультантка з питань лідерства, закликала учасниць довіряти своїм силам і робити позитивний внесок у світ. «Уникайте прагнення до досконалості», – порадила вона. – «Ваша подорож тільки починається, і вам потрібне фізичне і психічне здоров’я, щоб досягти успіху».
Крім теоретичних знань, учасниці літньої школи мали змогу закріпити свої навички на практиці, працюючи над командними проєктами та беручи участь у навчанні з програмування. Особливу увагу було приділено розвитку навичок публічних виступів та технік управління стресом.