Французька комедія «Лети зі мною» вийде в кінотеатрах наприкінці липня

06.07.2022

Фільм «Лети зі мною» про дружбу без соціальних і поколінських кордонів вийде в український кінопрокат 28 липня. Головну роль у фільмі виконав онук легендарного актора Жана-Поля Бельмондо — Віктор Бельмондо.

За сюжетом молодий мажор на ім’я Томас проводить ночі в клубах, а дні — в ліжку. Його батько, втомившись від витівок хлопця, примушує сина піклуватися про одного зі своїх пацієнтів, 12-річного Маркуса. Коли доля зіштовхне їх, життя обох зміняться назавжди.

Режисерське крісло посів Крістоф Барратьє — французький музикант і кінорежисер, чий дебютний фільм «Хористи» отримав дві номінації на «Оскар» і досі є прикладом одного з успішних та високо оцінених дебютів у французькому кіно. Також за плечима Барратьє дві номінації на премію BAFTA, три — на «Сезар», одна — на «Ґойя».

Головну роль у стрічці виконує Віктор Бельмондо — онук знаменитого Жана-Поля Бельмондо, зірки фільмів французької «нової хвилі», який пішов із життя в 2021 році. Для продовжувача акторської династії це перша головна роль у кар’єрі. Також у картині грає володар двох Премій «Сезар» Жерар Ланвен («Улюблений син», «На чужий смак»).