Gen.Camp та Superhumans об’єднались, аби допомогти дітям пережити втрати внаслідок війни

Спільна ініціатива організацій буде присвячена сучасним українським супергероям — людям, які попри фізичні втрати та травматичний досвід продовжують жити та надихати своєю силою та життєрадісністю.

Головна мета ініціативи Gen.Camp та Superhumans — допомогти дітям пережити втрати внаслідок війни, навчитися сприймати нову реальність, адаптуватися до неї та інтегруватися у сучасне українське суспільство. 

“Наша співпраця з Superhumans має глибокий сенс. Діти, які пережили важкі втрати внаслідок війни, опинилися перед важливим завданням — адаптуватися до нової реальності. В цьому процесі надзвичайно цінним для них є відчуття розуміння та підтримки від дорослих. Учасники Superhumans  стали для нас справжніми супергероями — людьми з надзвичайною внутрішньою силою і розумінням того, через що проходить кожна дитина. Ця взаємодія дуже важлива як для тих, чиї рани видимі, так і для тих, чиї психологічні рани невидимі для інших. Тому ми обʼєдналися, щоб разом ставати сильнішими та боротися за щасливе майбутнє дітей”, — говорить Оксана Лебедєва, засновниця Gen.Ukrainian. 

У межах нової зміни табору відбудеться низка зустрічей дітей із героями Superhumans. Спільні спортивні та творчі проєкти, відпочинок та розмови на різні теми допоможуть їм не лише навчитися нових навичок, але й підтримувати одне одного на шляху до відновлення та адаптації до нового життя.

“Всі українські діти зараз трішки суперлюди. І їм жити у світі суперлюдей: тих, хто виборює зараз перемогу, тих, хто втрачає кінцівки, розміновуючи кілометри нашої землі, і тих, хто змінив своє життя, щоб врятувати дітей. 

Найважливіше зараз допомогти дітям усвідомити свої суперсили та зростати, відштовхуватися від наслідків війни. Разом з фундацією королеви Швеції Care about the children ми щасливі бути партнерами Gen.Ukrainian, готувати дитячих психологів і змінювати майбутнє українських дітей, які відчули на собі жахіття війни”, — коментує CEO Superhumans Center Ольга Руднєва.

Gen.Camp — освітньо-реабілітаційний табір для дітей, який команда Gen.Ukrainian ініціювала більше року тому у відповідь на подолання психологічних наслідків війни. За рік роботи у таборі пройшли реабілітацію більш ніж 250 дітей, які пережили травматичні події через війну: втрату батьків, стали свідками вбивств, бомбардувань, обстрілів, перебували в окупації, зазнали насильства. Команда та спеціалісти Gen.Camp допомагають дітям пережити важкий досвід війни та інтегрувати його у їх біографічний досвід для формування позитивної стратегії майбутнього. 

Цього разу у таборі пройдуть реабілітацію майже 100 дітей. Програма проєкту має інтенсивний терапевтичний характер і триває 21 день. Під час роботи з дітьми психологи та педагоги використовують різноманітні інструменти: групову та індивідуальну форми терапії із використанням різних стратегій і технік, що мають доведену ефективність. Участь у таборі безкоштовна, реабілітація проводиться за підтримки ЮНІСЕФ, Tokarev Foundation та за кошти українських меценатів. 

Зміна табору у вересні та жовтні 2023 року вже сформована. Проте команда Gen.Ukrainian завжди відкрита до надання допомоги майбутньому поколінню українців. Всі деталі та додаткову інформацію можна знайти на сайті організації.

Турбота як стратегія зростання: як нова HR-культура формує сильні команди

Чому жіноче лідерство сьогодні — це супер-сила, побудована на турботі та гнучкості рішень? Цьогоріч на HR Wisdom Summit ми поговоримо про психологічну безпеку, реінтеграцію після фронту, L&D з реальним результатом і AI в HR. І все — через призму людяності.

Забронювати участь


Gen.Ukrainian — українська громадська організація, яка займається психологічною реабілітацією дітей, постраждалих внаслідок війни. Проєкт створений у серпні 2022 року, реалізується за підтримки ЮНІСЕФ. За рік існування Gen.Ukrainian реалізував проєкт освітньо-реабілітаційного табору Gen.Camp, у межах якого допоміг більш ніж 250 дітям різних вікових категорій з різних регіонів України та з різним травматичним досвідом війни. Всі напрацювання команди Gen.Ukrainian використовують для розроблення авторської програми психологічної реабілітації дітей «Захищені любовʼю».

Superhumans Center — ультрасучасний національний центр протезування, реконструктивної хірургії, фізичної та психологічної реабілітації, заснований українським бізнесменом Андрієм Ставніцером. Superhumans не є бізнесом та ніколи ним не стане. Все для пацієнтів у центрі абсолютно безкоштовне. Фінансування роботи Superhumans відбувається за допомогою постійного фандрейзингу та підтримки іноземних благодійних фондів.