«Госпітальєри» збирають кошти на 10 000 джгутів-турнікетів для поранених

Медичний добровольчий батальйон «Госпітальєри», що займається наданням першої медичної допомоги та евакуацією поранених воїнів з фронту, оголосив збір коштів на 10 000 джгутів-турнікетів американського виробника CAT (Combat-Application-Tourniquet) Generation 7 останнього покоління, які вже добре зарекомендували себе на фронті.

«За нашою статистикою саме поранення в кінцівки є найчастішими. У перші ж секунди надважливо зупинити кровотечу. Джгут-турнікет – найкращій та вкрай необхідний засіб для цього. Щодня на фронті, на передовій ми потребуємо сотні таких турнікетів. Вони є дуже дорогими, тому запрошую всіх доєднатися до збору. Чим більше закупимо турнікетів, тим більше врятуємо життів», — каже командирка медичного батальйону «Госпітальєри» Яна Зінкевич.

Медичний джгут-турнікет використовується для тимчасової зупинки кровотечі з верхніх і нижніх кінцівок. Він допомагає швидко перекрити кровотік і стабілізувати стан потерпілого. Допомагає запобігти крововтраті та врятувати життя. Модеруванням збору коштів займатиметься благодійний фонд «Можемо разом».

Зробити внесок можна за цим посиланням.