Губернаторка Токіо Юріко Коїке втретє оголосила про участь у виборах голови уряду столиці

губернаторка
21.06.2024

Губернаторка Токіо оголосила про це на пленарному засіданні законодавчих зборів. Юріко Коїке планує брати участь у виборах як незалежний кандидат. Про це повідомляє NHK World Japan.

Вона сказала, що залишається багато невідкладних питань, які необхідно вирішувати зараз. Насамперед це старіння суспільства й падіння народжуваності. Ще одне важливе питання – підвищення готовності на випадок стихійних лих. Також губернаторка наголосила на розширенні можливостей для жінок, зазначивши, що Японія надто відстає від інших країн. Коїке пообіцяла зробити все, що в її силах, щоб забезпечити подальший розвиток Токіо.

Чинна губернаторка, якій виповнився 71 рік, розпочала трудову кар’єру як телеведуча новин. Вперше її обрали до парламенту на виборах до верхньої палати 1992 року. Пізніше вона вісім термінів поспіль була депутатом нижньої палати. Керувати столицею Коїке почала у 2016 році. Цьогоріч вона вже втретє боротиметься за свій наступний термін на цій посаді.

Тим часом депутат верхньої палати парламенту Ренхо вже оголосила про висунення своєї кандидатури. Вона офіційно повідомила про свій вихід із провідної опозиційної Конституційно-демократичної партії. Ренхо висловила бажання заручитися ширшою підтримкою на майбутніх виборах.

Друга кандидатка сподівається, що виборці переступлять партійні кордони, щоб підтримати її. Вона заявила, що вірить у те, що Токіо може стати кращим. Своїм завданням вона бачить піклування про виховання дітей та освіту, задоволеність роботою та багато іншого.

Офіційна передвиборча кампанія претендентів на посаду губернатора Токіо розпочалася 20 червня. Голосування відбудеться 7 липня.

Читайте також: Етнічна українка Кароліна Шиїно, переможниця конкурсу краси «Міс Японія», відмовилася від титулу

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій:Facebook, Telegram, Instagram