Happy Paw запустив проєкт до Міжнародного дня безпритульних тварин

22.08.2022

У Міжнародний день безпритульних тварин, який відзначається у третю суботу серпня (цього року це 20 серпня), благодійний фонд Happy Paw запустив проєкт «Непомітні», аби нагадати про безпритульних тварин.

Про це йдеться на Facebook-сторінці фонду.

Соціальний ролик проєкту розмістили на екранах 111 магазинів мережі Фокстрот у 65 містах, а постери у зоомагазинах мережі зоомаркетів MasterZoo у Києві, Львові та Дніпрі. Також до акції долучились і розмістили у себе плакати київські заклади Дилетант, Дублер, Milkbar та Good Girl.

«Безпритульні тваринки залишаються поруч з людиною незважаючи ні на що, адже вони не можуть полікувати себе, повноцінно прогодувати чи евакуюватись від війни. Вуличні тварини часто стають звичною частиною “пейзажу” багатьох українських міст. Вони неначе живі тіні, але від того, що їх не помічають, хвостаті нікуди не зникають. Їм все одно потрібна допомога, підтримка та добре серце людей.Саме тому в цей день ми нагадуємо про непомітних заручників війни, долю яких може змінити кожен з нас», — йдеться у дописі.

Підтримати хвостиків можна по-різному: взяти котика чи собаку з притулку, нагодувати та стерилізувати вуличного пухнастика або ж допомогти фінансово, обравши цільовий збір на сайті фонду.