HiPP і «Ложка Турботи» для самотніх мам: допомагати — легко!

Минуло 2 тижні від початку проєкту «Ложка Турботи» , який ініціювала компанія «ХіПП Україна». Мета проєкту — допомога самотнім мамам з малюками, які під час кризи не мають можливості працювати та не отримують фінансової підтримки. Таких матусь в Україні тисячі, і вони дуже потребують нашої допомоги, а їхні малюки потребують здорового та корисного харчування. 

Співробітники компанії вже зібрали власноруч і передали до фондів, що підтримують проєкт, близько 500 наборів дитячого харчування, які фонди у свою чергу передають самотнім мамам з малюками віком до 3 років.

Ділимося фото матусь, які вже отримали допомогу від HiPP. На фото — мама Світлана та її 5-місячна донечка Софія і мама Люда та її донька Зарина. Мами задоволені, а малюкам хай смакує!

Але ми хочемо допомогти якомога більшій кількості мам, адже діти — найцінніше, що є в житті. Тому ми не зупиняємося, звертаємося до вас і пропонуємо вам долучитися до нашої ініціативи, щоб об’єднати наші зусилля. Взяти участь у проєкті та надати допомогу самотнім мамам може кожен. Як це зробити? Дуже просто!

  • Придбайте будь-які продукти або готовий продуктовий набір в інтернет-магазині HiPP 
  • При оформленні покупки поставте «√» у віконці «Я хочу подарувати цю покупку самотнім мамам» та оплатіть онлайн 
  • Ваша допомога буде відправлена підопічним благодійних фондів, що співпрацюють з проєктом «Ложка Турботи»

Почати можна з будь-якої, навіть найменшої покупки баночки соку, пакетика каші тощо, адже маленької допомоги не буває. А для кожної самотньої мами ваш невеликий внесок може стати великою підтримкою, на яку вона так чекає. 

Отримати допомогу самотні мами зможуть у фондах, що співпрацюють з проєктом «Ложка Турботи»:

*Благодійний Фонд The Moms (Івано-Франківськ)

*Благодійний Фонд The Moms (Kиїв)

*Київський обласний соціальний центр «Мати і дитина разом» (Фастів)

*Благодійний Фонд «Місто Добра» (Чернівці)

*Благодійний Фонд «Стежка Додому» (Одеська обл.)

Тож приєднуйтеся до цієї доброї ініціативи, щоб разом підтримати тих, хто зараз цього так потребує! Велика підтримка починається з маленької ложки!