IMDb назвав найуспішніших зірок кінобізнесу 2022 року: у топ-3 лише дівчата

Кінопортал IMDB оприлюднив гарячу десятку акторів та актрис, які стали проривом 2022 року.  Рейтинг базується на фактичних переглядах сторінок сайту більш ніж 200 мільйонами відвідувачів кінопорталу на місяць. У щорічний топ лист найуспішніших акторів, за версією IMDb, потрапили одразу три зірки з серіалу “Дивні дива” та дві — з приквелу “Гри престолів” — телевізійного шоу “Дім Дракона“. Але навіть експертів вразив той факт, що до трійки лідерів рейтингу увійшли лише жінки.

Анна де Армас

Перше місце у рейтингу вже другий рік поспіль посідає Анна де Армас. Акторка з Куби забезпечила собі лідерство завдяки ролям у двох популярних хітах Netflix — “Білявка” та “Сіра людина“, а також фільму  Hulu “Глибокі води”. Майбутня роль Армас — п’ятий фільм і сьома частина франшизи про Джона Віка “Балерина”.

Емма Д’арсі

На другій сходинці — Емма Д’Арсі. Акторка відзначилась як доросла версія королеви Реніри Таргарієн у приквелі “Дім дракона”. Британська акторка утримувала місце у десятці IMDb STARmeter протягом трьох місяців.

 

Міллі Алкок

Міллі Алкок, народжена в Австралії, здобула міжнародну популярність і стала третьою у рейтингу IMDb STARmeter, як непокірна спадкоємиця Залізного трону Рейніра Таргарієн (юна її версія), яка безстрашно літає на драконах.