Історичний рекорд. Ярослава Магучіх знову чемпіонка Європи з легкої атлетики

Загалом Україна здобула дві нагороди в стрибках у висоту на ЧЄ у Римі

10.06.2024

Ярослава Магучіх — чемпіонка Європи зі стрибків у висоту. У фіналі 22-річна українка захистила звання чемпіонки, яке вперше виборола у Мюнхені два роки тому. Про це розповіли у «Суспільне Спорт».

Українська легкоатлетка не помилилась жодного разу. Вона з першої спроби брала показники 1,90, 1,95, 1,97 та 1,99. А подолавши висоту 2,01 метра, встановила історичний рекорд. Адже це найвищий показник українських стрибунок в історії чемпіонатів Європи.

Загалом у стрибках у висоту на чемпіонатах Європи брали участь чотири українські легкоатлетки. До фіналу потрапили Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко. На етапі кваліфікації виступи припинили Юлія Левченко та Юлія Чумаченко.

Фінал стрибків у висоту розпочався з висоти 1,82 м. Планку на 2,01 м Магучіх не вдалося подолати з першої спроби, проте їй вдалося це зробити з другої. Найближча конкурентка Ангеліна Топич із Сербії цю висоту так і не подолала, тож українка стала чемпіонкою. Ірина Геращенко отримала «бронзу», подолавши висоту 1,95 м з третьої спроби. Ця нагорода стала дебютною для спортсменки на чемпіонатах Європи на відкритому повітрі.

Ярослава Магучих та Ірина Геращенко

Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко

Ярослава Магучіх стала третьою в історії стрибункою у висоту, що здобула понад дві нагороди на турнірах такого рівня. До того ж Україна вперше в історії виборола подвійний подіум на ЧЄ у жіночих стрибках у висоту на відкритому повітрі.

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: Facebook, Telegram, Instagram