IT-спеціалісти провідних вітчизняних та міжнародних компаній поділяться з дітьми своїми історіями успіху!

Всеукраїнський освітній проєкт знову збирає друзів, партнерів та учнів разом на Code Club Meetup: IT покоління. Офлайн-захід відбудеться вже 5 червня в Освіторія Хаб.

Це буде цікава зустріч з представниками Preply, GlobalLogic, Uklon, Exadel, ucode IT academy, Reface! Також до нас завітає Вікторія Тігіпко – засновниця та керівний партнер венчурного фонду TAVentures, президент Odesa International Film Festival та засновниця Code Club Україна. А спеціальним гостем нашого заходу стане Позитив – співак та композитор MOZGI Entertainment.

Відзначимо, IT-галузь в Україні щороку зростає мінімум на 20%! Важливу роль в такому стрімкому розвитку відіграє якісна підготовка вітчизняних спеціалістів. Сьогодні українські айтішники – це вже бренд та знак якості, до них звертаються з найскладнішими проєктами. Водночас шкільна та вища освіта, на жаль, відстають від потреб та інтересів ринку. А коштовність навчання стає бар’єром для багатьох талановитих дітей. Тому лише спільними зусиллями – освітніх ініціатив, бізнесу та небайдужих спеціалістів – можна підняти рівень IT-освіти й, відповідно, пришвидшити розвиток галузі в Україні!

Тож 5 червня з перших вуст юні кодери дізнаються все про омріяну професію айтішника: де та що вивчати, з чого починати кар’єру в IT, про тренди в індустрії. А головне – особисто познайомляться з рольовими моделями успішних фахівців. Вони простими словами пояснюватимуть, що таке IT, хто такі айтішники та над чим вони працюють.

Спікерами Code Club Meetup: IT покоління стануть:

  • Олексій Клименок – Tech Lead в ucode IT academy
  • Євгеній Ждан – Frontend Engineer в Preply
  • Олександр Подустов – Software Engineer at Exadel
  • Віталій Городецький – Senior software engineer at GlobalLogic
  • Віталій Пономаренко – Lead Software Developer в Uklon
  • Денис Іванець – Head of Backend at Reface

Мітап відбудеться за підтримки компаній TAS Life, ТАСКОМБАНК, Uklon.

Запрошуються діти й підлітки – учні Code Club Україна і не тільки – та їхні батьки, ментори, студенти IT-напрямку, спеціалісти галузі, представники IT-компаній.

На головних наших гостей, IT-покоління, чекають різноманітні вікторини, ігри, призи, подарунки та солодощі.

Участь в Code Club Meetup безплатна за попередньою реєстрацією.

Захід відбуватиметься з дотриманням всіх карантинних норм.