Kalush Orchestra отримали новий кришталевий кубок переможця «Євробачення-2022

Український гурт Kalush Orchestra, який став переможцем конкурсу «Євробачення-2022», отримали новий кубок конкурсу. Найзагадковіший учасник гурту КилимМен вже готується вирушити з ним по містам України, щоб кожен бажаючий міг сфотографуватися з переможним трофеєм.

Організатори конкурсу, коли дізналися про добрий намір музикантів, вирішили виготовити копію трофею та надіслати його гурту. Що стало прецедентом в історії конкурсу. Працював над створенням копії К’єлл Енгман, один із провідних шведських художників зі скла у 20-му та 21-му століттях. Саме він щороку виготовляє кубки для пісенного конкурсу “Євробачення”.

«Після перемоги на “Євробаченні-2022” нам хотілося, щоб приз конкурсу також відіграв свою значущу роль для пришвидчення перемоги України у війні. Саме тому, командою Kalush Orchestra було прийнято рішення виставити кришталевий мікрофон на аукціон. Те, що організатори конкурсу спеціально виготовлять для нас копію — стало приємним сюрпризом. Що ж, подумаємо тепер над тим, яку користь новий кубок зможе принести нашій країні, але спершу, хочемо, щоб кожен українець міг сфотографуватися з цим трофеєм. Адже перемога цьогорічна на Євробаченні — це не тільки перемога нашого гурту, а й усієї України», — говорить Олег Псюк, лідер Kalush Orchestra.

Нагадаємо, 25 липня стало остаточно відомо, що Євробачення-2023 пройде у Великій Британії від імені України — таке рішення ухвалили Європейська мовна спілка, Суспільне та BBC. Україна, як країна-переможець Євробачення-2022, автоматично потрапить до фіналу конкурсу. Європейська мовна спілка (EBU) та BBC підтвердили, що пісенний конкурс Євробачення-2023 відбудеться у Великій Британії від імені цьогорічного мовника-переможця — української телерадіокомпанії Суспільне Мовлення. 

Це рішення прокоментували і переможці Євробачення 2022 Kalush Orchestra. Лідер гурту Олег Псюк у коментарі зазначив, що комангда Kalush Orchestra має надію, що Євробачення-2023 матиме український колорит і прославлятиме нашу прекрасну, унікальну культуру. У свою чергу сам гурт обіцяє “зробити все можливе, щоб Євробачення-2024 пройшло вже у мирній Україні”.

 

Теги: