«Клондайк» Марини Ер Горбач отримав п’ять нагород Hamilton Film Festival

Український фільм «Клондайк» отримав п’ять нагород Hamilton Film Festival, який проходив у Канаді. Як повідомляє Держкіно, стрічку визнали найкращим повнометражним фільмом, а Марина Ер Горбач була нагороджена як найкраща режисерка. Крім того, «Клондайк» переміг у категоріях «Найкращий сценарій», «Найкращий оператор» та «Найкращий звук».

Дії фільму розгортаються у 2014 році під час подій авіакатастрофи рейсу MH17 Malaysia Airlines 17 липня 2014 року у селі Грабове Донецької області. Ірка і Толік чекають на народження першої дитини, але разом з уламками збитого Боїнга в їхнє життя вривається війна. Жінка відмовляється евакуюватися, навіть коли до села вриваються озброєні угруповання.

Головні ролі у фільмі виконали Оксана Черкашина («Погані дороги»), Сергій Шадрін («Чорний ворон») та Олег Щербина («Черкаси»).

Нагадаємо, світова прем’єра «Клондайка» відбулася у рамках конкурсної програми World Cinema Dramatic Competition фестивалю «Санденс». Це — перша українська ігрова стрічка, яка увійшла до конкурсу головного фестивалю незалежного кіно у США.