Книга «Компас цінностей. Уроки 101 країни про цілі, лідерство і життя»

Рушайте в подорож разом з Мандіп Рай

05.03.2021

Ваші переконання стануть вашими думками.

Ваші думки стануть вашими словами.

Ваші слова стануть вашими діями.

Ваші дії стануть вашими звичками.

Ваші звички стануть вашими цінностями.

Ваші цінності стануть вашою долею.

Ви – це те, у що ви вірите.

Свідомість формує буття!

 — Махатма Ганді

У приголомшливому посібнику з калібрування свого власного компаса внутрішніх цінностей, журналістка Мандіп Рай відправляє нас у подорож до 101 країни світу, висвітлюючи єдину, унікальну цінність, яка визначила історію, культуру та глобальний вплив кожної нації — і те, як ми можемо застосувати їх для покращення нашого власного життя і прийняття більш ефективних рішень.

Щодня, незалежно від того, визнаємо ми це чи ні, ми ухвалюємо рішення, грунтуючись на тому, у що віримо. Вибір, проблеми або можливості, з якими ми стикаємося, і те, як ми з ними взаємодіємо, розкривають щось важливе про наш характер, бажання й особистості. Коли ці цінності об’єднуються в одному населенні, у них є можливість розвинути націю і дати світові цінні уроки успіху.

В «Компасі цінностей» журналістка Мандіп Рай досліджує цю концепцію, беручи 101 окрему країну з усього світу і визначаючи єдину ключову цінність в кожній з них, яка була перенесена протягом всієї історії, географії та культури, в надії, що ми зможемо знайти спосіб включити їх в наше власне життя. Такі якості варіюються від «непохитності» Англії та «виживання» Вірменії до «компромісу» Марокко та вміння Сполучених Штатів «крутитись по-підприємницьки». Результатом такого всебічного дослідження національних цінностей є прониклива і читабельна колекція профілів — все це взято з інтерв’ю з лідерами країн, експертами, генеральними директорами, а також з хорошими і великими людьми в усьому світі — які відкривають нам очі на навколишній нас світ, і, будемо сподіватися, в свою чергу, допомагають нам задуматися про те, які цінності для нас найважливіші. Рушайте в подорож навколо світу з «навігатором» Мандіп Рай і дізнайтеся, які якості ми найбільше цінуємо і як ці якості можуть нас об’єднати і поліпшити. Якщо ви шукаєте джерело натхнення, щоб заново винайти себе і стати кращою версією себе, то «Компас цінностей» — це ідеальна книга, яка направить вас на краще.

«Ця книжка відкриває нам серця, думки та традиції народів світу, показує, як тісно ми пов’язані та що розбіжності між нами породжені переважно власними вузькими інтересами та браком турботи про спільний добробут нашої глобальної родини. Сподіваюся, вона допоможе зробити світ щасливішим місцем», — пише про «Компас цінностей» Далай-лама.

Про автора: 

Доктор Мандіп Рай — визнана спеціалістка та авторитет в галузі цінностей. Як репортерка BBC World Service та Reuters об’їздила понад 150 країн світу.

Кар’єру починала в найбільшому банківському холдингу США JPMorgan, де опікувалася приватними клієнтами. Пізніше вона працювала в ООН, Європейській комісії та різних громадських організаціях. Згодом вона створила перший фонд венчурного капіталу в ОАЕ.

Мандіп Рай вивчала філософію, політику й економіку. Вона здобула ступінь магістра в галузі розвитку у Лондонській школі економіки та ступінь MBA в Лондонській бізнес-школі.  Мандіп рік навчалась в Гарвардській бізнес-школі та MIT. Вона має PhD зі світових цінностей.

Купити книгу тут