Різдвяні історії для дітлахів, що надихають на святковий настрій та вселяють віру в добро

Підбірка книг з дотепними, бешкетними і зворушливими історіями

07.01.2022

Так вірити у диво, як діти, дорослі вже не здатні. Наше завдання — всіляко підтримувати і підкріплювати цю дитячу віру. А коли бракне власних фантазій — на допомогу завжди прийдуть книжки. 

Настав час колядок і неймовірних історій. 

 “РІЗДВО У ВЕЛИКОМУ ДЕРЕВІ”

 Сільві Мішлен, Фаб’єн Окто Ламбер

«Різдво у великому дереві», Сільві Мішлен, Фаб’єн Окто Ламбер

На вершечку Великого дерева живе родина білок – тато, мама і троє білченят — Мельхіор, Бальтазар і Каспар (такі імена мали волхви, які принесли Ісусу дари на Різдво). Напередодні величного свята малюк Каспар кудись чкурнув, тож татусь вирушає на пошуки.

Разом із ним маленькі читачі стрибатимуть з гілки на гілку, шукатимуть звірят і пташенят, розгортатимуть яскраві віконця із сюрпризами, щоб нарешті дізнатися, де сховалося білченя і його друзі, та як готуються до Різдва в цьому чарівному лісі.

 

 “ДАРУНОК РІЗДВЯНОЇ ЗІРКИ”

Агнешка Ножинська-Дем’янюк

«Дарунок Різдвяної зірки», Агнешка Ножинська-Дем’янюк

«Дарунок Різдвяної зірки» — це шість добрих казок про несподівані пригоди на Різдво, сімейне застілля на Святвечір, чарівні подарунки й тепло, яким так приємно ділитися. Святий Миколай, Вифлеємська зіронька й ангели принесуть героям цієї книжки справжнє диво величного свята, а маленьким читачам розкажуть про найважливіші цінності Різдва — родинне коло та віру в дива.

 

РІЗДВЯНІ ІСТОРІЇ ДЛЯ НАЙМЕНШИХ

Мірей Савер

«Різдвяні історії для найменших», Мірей Савер

Ну й веселий гармидер зчинили герої цих казок! Кудись зникли всі цукерки й мішок Санти з подарунками, поважній пані на свято подарували дошку для серфінгу, а велетенські ведмеді катаються на санчатах. Бо на Різдво всі мають веселитися! У світі казок, створеному французькими авторами, навіть чудовисько, що живе в глибині озера, читає добру книжечку про різдвяні подарунки. Тож з такими історіями святкування точно буде цікавішим, а зима — теплішою. Долучаймося до пригод!

 

ЧАРІВНІ ІСТОРІЇ ПРО РІЗДВО

Леня Мажор, Надін П’єтт, Елла Коулман, Мірей

«Чарівні історії про Різдво», Леня Мажор, Надін П’єтт, Елла Коулман, Мірей

Різдво приходить у кожен дім — і до ельфів Санти, і в барліг до ведмедика, і навіть до Жульєна, який змушений прислуговувати злісному огру. Ця збірка історій надихає на святковий настрій та вселяє віру в те, що будь-яку проблему можна легко вирішити. Французькі автори й ілюстратори створили цілий світ, де магія Різдва й добро завжди перемагають, а чарівні речі трапляються всюди, варто тільки уважніше придивитися.

 

ЗАВДАННЯ ДЛЯ БАБАЙКА АБО РІЗДВЯНА ПЛУТАНИНА

Любов Загоровська

“Завдання для Бабайка, або Різдвяна плутанина», Любов Загоровська

На зимові свята повсякчас трапляються дива, але такого світ іще не бачив! Спочатку святий Миколай не приніс ані подарунків, ані різок дітям з українського містечка, а потім і Санта в Америці все переплутав.

Саме час братися до розслідування: хто підлаштував такі капості та чому вони сягнули одразу двох континентів? Разом із героями цієї дотепної різдвяної казки юні читачі шукатимуть таємничого капосника, дізнаються, чому варто вивчати іноземні мови і як за допомогою дружби можна подолати будь-які перешкоди.

 

 “ЗАБОРОНЕНИЙ САНТА АБО ПЕРШЕ РІЗДВО СЛАВКА

Ярослав Степаненко, Олена Бугренкова

«Заборонений Санта, або Перше Різдво Славка», Ярослав Степаненко, Олена Бугренкова

А що як Різдва не буде? Влада заборонила святкування й наказала замурувати всі каміни у місті. У школах розповідають, що різдвяні персонажі — суцільна вигадка.Однак десятирічного Славка ці заборони не лякають, вони лише розбурхують цікавість. Разом із батьком хлопчик розпалює не замурований усупереч наказу камін, і з цього починаються пригоди.

Це бешкетна світла історія про Різдво, про юного Ніколаса з Мири Лікійської, він же Святий Миколай, він же Санта Клаус. Про те, що різдвяні бажання здійснюються, варто лише мріяти й вірити у власні сили й у дива. А ще про сміливість, незламний дух і відстоювання прав попри заборони.

 

Новини партнерів