Компанія FAVBET Tech стала резидентом Дія.City

З 8 лютого в Україні почав працювати спеціальний правовий режим Дія.City, розроблений для розвитку ІТ-галузі. Pезидентствo у «Дія City» отримали вже 145 компаній, серед них і FAVBET Tech.

Про це повідомила пресслужба компанії.

Компанія FAVBET Tech не займається організацією та проведенням азартних ігор на своїй платформі. Її головний фокус — розробка програмного забезпечення та інновацій  у сфері гемблінгу та бетінгу. Саме тому вона відповідає правилам відбору у резиденти «Дія City».

CЕО FAVBET Tech Артем Скрипник розповів, що заявка на членство в «Дія City» мала бути подана 24 лютого, як потім виявилося — в день початку війни. На думку Скрипкника, нова система може зробити нашу країну більш зрозумілою для іноземних ІТ-компаній, а їхній прихід означатиме нові робочі місця, додатковий стимул для української економіки.

Під час війни компанія активно підтримує Мінцифру в ініціативі розгортання IT-армії та вже організувала власні кібервійська, які завдають нищівного удару по IT-інфраструктурі ворога 24/7, координуються з іншими кібердобровольцями та планують наступальні дії на своєму IT-фронті.