Компанія Porsche відкрила у центрі Києва перший салон у форматі бутіка

R

У центрі Києва тепер є інтерактивне середовище для продажу автомобілів Porsche

Компанія Porsche відкрила у Києві перший в Україні салон у форматі бутіка — «Porsche Now». Бутік відкритий для знайомства клієнта з брендом.

Реалізована архітектурна концепція «Porsche Now» є вираженням нової концепції глобального дизайну бренду, яка забезпечує інтерактивне середовище для продажу автомобілів, де відвідувачі можуть взаємодіяти з брендом, автомобілями та консультантами.

Ознайомитися з ексклюзивними кольорами, відчути на дотик матеріали оздоблення, побудувати графічну модель майбутнього автомобіля можливо у спеціальній зоні для конфігурації автомобіля та за допомогою технології доповненої реальності та VR-окулярів: клієнти можуть побачити, як автомобіль їхньої мрії оживає.

До замовлення доступні всі моделі Porsche, передбачені для європейського ринку. 

В бутіку представлена колекція аксесуарів Porsche Driver’s Selection: повсякденний та спортивний одяг, галантерея, колекція валіз, інвентар для активного відпочинку, колекційні моделі автомобілів і багато іншого, що підкреслить приналежність до обраного кола шанувальників Porsche. 

«Porsche Now» пропонує своїм клієнтам послуги з кредитування та лізингу, які дозволять здійснити придбання автомобіля в бажаний період із залученням додаткового фінансування. Співробітники бутіка допоможуть зі страхуванням автомобіля.