Кореспондент ТСН Олександр Загородний врятував песика зі Стоянки, який буде жити в офісі 1+1 поки не повернуться його господарі

Черепаха, кішки, собаки і песик Дімон оселилися на 1+1 під час війни

Багато українців, тікаючи від війни, гублять, або свідомо залишають своїх улюбленців – домашніх тваринок. Так сталося і з песиком на ім’я Дімон. Дімон — біженець із Стоянки, що під Києвом. Господарі не забрали його з собою коли тікали від війни — тож, кореспондент ТСН Олександр Загородний врятував песика і він тепер мешкає в офісі 1+1.

Про це у ефірі «Сніданку з 1+1» розповіли ведучі Людмила Барбір, Єгор Гордєєв та Олександр Попов.

«Наш антистрес і бойовий цуцик!», — написала Соломія та додала декілька спільних світлин.

У «Сніданку з 1+1» телеведучі показали спеціальний сюжет, як зараз виглядає телеканал в умовах військового часу. Виявляється, багато хто із співробітників привели до офісу своїх домашніх улюбленців. Тепер поверхами бігають собаки, коти і навіть черепаха! Серед них і маленький Дімон, який навіть разом із Людмилою Барбір, Єгором Гордєєвим та Олександром Поповим провів телеефір.

«Ми вже так усі звикли до Дімона, що навіть і не уявляємо, як будемо без нього вести наші ефіри», — посміхаючись, сказав Єгор Гордєєв.

Тепер Дімон щасливий – після ефіру він повертається до офісу свого спасителя – спеціального кореспондента ТСН Олександра Завгородного. Поки той готує нові сюжети для ТСН маленький йорк солодко спить, скрутившись калачиком. Працівники 1+1 по черзі доглядають малого – вигулюють, годують і розважають. Але коли приїдуть господарі, Дімона доведеться повернути.

Глядачі, подивившись сюжет про Дімона, засипали соцмережі коментарями, у яких розповіли історії про своїх домашніх улюбленців, зазначивши, що навіть у такі жорстокі часи війни треба не забувати про людяність і співчуття до тварин.

«Допомагайте один одному, піклуйтеся і про братів наших менших. Ми — люди. Наші серця великі, добрі і гарячі», — закликала Соломія Вітвіцька.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що телеведучі Валентина Хамайко та Олександр Попов прихистили цуценят, які залишились без дому в Ірпені.