Куди піти на вихідні: саундтреки з кіно та рок-хіти у виконанні оркестру з краєвидом на серце Києва

02.08.2023

3 та 6 серпня команда A Concert запрошує провести під саундтреки з улюблених фільмів та відомі рок-хіти у виконанні симфонічного оркестру. А приємним бонусом стане неймовірний краєвид на серце столиці, який відкривається з тераси ТРЦ Gulliver.

В подіях візьмуть участь GosOrchestra — оркестр, що виконуватиме музику з відомих кінострічок («Індіана Джонс», «Амелі», «Шерлок Голмс», «Інтерстеллар» та багато інших) 3 серпня та найвідоміші пісні Sting, Elton John та The Beatles на події 6 серпня. 

Спеціальні концертні програми з авторськими аранжуваннями, розроблені оркестром під керівництвом Олександра Госачинського, дають можливість почути улюблені хіти по-новому, а склад оркестру формується індивідуально в залежності від програми кожної події.

 

Заходи пройдуть на літній терасі ТРЦ Gulliver – одного з найбільших торгово-розважальних комплексів в столиці. Тераса на 5-му поверсі — затишна, простора та зонована локація з неймовірним краєвидом на Київ, де для подій від A Concert встановлено сцену, глядацькі місця та літній бар з прохолодними напоями. Також у ТРЦ піклуються про безпеку, зокрема, на -1 поверсі передбачене сертифіковане укриття на випадок повітряної тривоги.

Найближчі заходи на терасі ТРЦ Gulliver:

3 серпня, 19:00 – Музика з улюблених кінофільмів — «Індіана Джонс», «Амелі», «Шерлок Голмс», «Інтерстеллар» та інших — у виконанні симфонічного оркестру GosOrchestra. Квитки за посиланням.

6 серпня, 19:00 – Найвідоміші хіти Sting, Elton John та The Beatles у виконанні симфонічного оркестру GosOrchestra. Квитки за посиланням

Частина коштів від продажу квитків на заходах A Concert відправиться фонду Helper, який зараз займається допомогою потерпілим внаслідок трагедії в Херсонській області. Крім цього, на заходах проходять благодійні аукціони, до яких можуть долучитися глядачі.

A Сoncert — новий спільний проєкт клубу Atlas і команди Salat Party. Мета організаторів — створювати нові формати на основі сучасної та класичної оркестрової музики і відкривати нові локації, урізноманітнюючи культурне дозвілля киян.