Kyiv Forever: у ТРЦ Gulliver відкрився виставковий проєкт до Дня Києва

Виставка триватиме з 24 травня по 11 червня 2023 року на 2-му поверсі ТРЦ. Вхід для всіх вільний

24 травня на 2-му поверсі торгово-розважального центру Gulliver відкрився виставковий проєкт Kyiv Forever, присвячений до Дня міста. Проєкт реалізований за підтримки Музею історії міста Києва.  

Виставка є присвятою улюбленому місту та представлена творами С. Шишка, О. Хвостенко-Хвостова, Ф. Коновалюка, С. Світославського та інших. 

«Цим виставковим проєктом ми прагнемо надихнути, подарувати щирі та нові емоції, учергове висловити захоплення красою української столиці. Попри все розфарбувати яскравими фарбами День Києва — міста, яке живе й не здається, міста, в якому зараз як ніколи багато жаги життя»‎, – розповідає директорка Музею історії міста Києва Діана Попова. 

Кожен відвідувач зможе подивитися на Київ у різних мальовничих жанрах та зі своїм особливим емоційним настроєм.  Виставка триватиме з 24 травня по 11 червня 2023 року на 2-му поверсі ТРЦ. Вхід для всіх вільний. 

«День Києва — особливе для кожного з нас свято. І разом з Музеєм історії міста Києва ми вирішили показати знайомі  локації та пейзажі нашої столиці — очима відомих митців. Запрошуємо відвідати виставковий проєкт Kyiv Forever та відкрити свій Київ з нової сторони»‎, – коментує директорка з маркетингу ТРЦ Катерина Жураківська.

У ТРЦ Gulliver представлений фрагмент виставки, з повною експозицією можна ознайомитися в Музейно-виставковому центрі Музею історії міста Києва. Ба більше, проєкт одночасно реалізується в центральному парку Варошаза в Будапешті.