Лабораторія українськості на тему «Мобілізація лідерства»

13 лютого запрошуємо на чергову зустріч Лабораторії українськості видавництва «Колесо Життя» на тему «Мобілізація лідерства». Це вже четверта зустріч, яка є частиною великого проєкту “Людина Диво Світ”.

Мобілізація… Застрягла у старій системі, не пройшла пафосу популізму. Примусила подивитись їй прямо у вічі і знайти її сіль, себе, своє ставлення, своє місце і роль у цій війні. Про що вона? Звісно, не про примус, насилля і заклання. Це зброя наших ворогів. А що є стягом нашої свободи? Можливо, чесність і мудра виваженість? Здатність бачити суть? Цілісна взаємодія?

Розумна мобілізація необхідна і давно вже назріла. Вона не робить виключень і торкається кожного. І всіх разом одночасно у нашому спільному житті. Така правда життя відкрилася нашою силою у лютому 2022-го. І ми у ній впізнали себе. Тож маємо знайти себе остаточно і дати відповідь.

Читайте також: Що таке фінансова подушка безпеки й навіщо вона потрібна. Розповідає експертка з фінансів

На цій зустрічі спробуємо разом дослідити сутність цілісної мобілізації, її умови і складники:

  • Суть мобілізації в житті людини.
  • Лідерство воїнське і цивільне: спільне і різне.
  • Визволення власної свідомості.

Запрошені експерти*:

  1. Геннадій Друзенко — юрист, волонтер, співзасновник Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова (ПДМШ).
  2. Андрій Зелінський — військовий капелан, співзасновник Української академії лідерства, політолог, автор книг «Семенові зорі», «Анатомія Воїна», «Соняхи», «Моя мандрівка у країну морпіхів».
  3. Олександр Сосницький — військовий командир, підприємець, волонтер.
  4. Олександр Філоненко — д-р філософських наук, викладач, постійний експерт «КЖ», спікер CowoGuru у дискусії журналу «Людина Диво Світ».
  5. Марина Дяченко — підприємиця, власниця і СЕО компанії MANEZH (виробництво сонцезахисних систем) та арт-кафе Morris Space.
  6. Інесса Кравченковидавчиня «Колеса Життя», модераторка.

Андрій Зелінський — у інтерв’ю журналу «Людина Диво Світ: «Ми народжуємося та формуємо власне уявлення про світ у культурі, яку нам залишило попереднє покоління, зі властивою їй семантикою. Ми творимо власні світи значеннями, залишеними нам у спадок. Коли ми дозволяємо собі відчути дійсність у властивий нам спосіб і окреслити її найбільш відповідними для нас словами, розпочинається історія нашої особистої свободи».

«Нам вкрай потрібна угода щодо нашого майбутнього. Сьогодні ми багато говоримо про війну і нічого – про те, що буде після неї. Особисто я вважаю війну вчорашнім днем. Ми переможемо – і крапка! Але питання у тому, хто візьме на себе відповідальність скласти нашу візію і стане центром, який знайде інструменти, щоби примирити між собою всіх, хто ніяк не може вийти з перманентного стану безглуздої сварки. І я говорю не про зовнішні, а про внутрішні групи», – Олександр Сосницький у інтерв’ю журналу «Людина Диво Світ».

«Україні варто підсушити емоції, сприймати речі головою, а не тільки серцем. Серце дає напрям, а як дійти, має «говорити» розум. Тобто серце визначає, куди ми йдемо, але без розуму ми нікуди не дійдемо», Геннадій Друзенко у інтерв’ю журналу «Людина Диво Світ».

«Дуже часто ми говоримо про відбудову країни… Але сьогодні кожному українцю необхідно замислитися про відродження своєї особистості! А це про відродження своєї Душі, та свідомий перехід від підліткової залежної психології до психології зрілого свідомого Українця. Це глибинна зміна цінностей, а саме людяність, відповідальність, довіра, освіта, гуманізм, краса та любов. І тільки тоді ми можемо починати будувати», – Марина Дяченко

*Перелік запрошених експертів може змінюватися і доповнюватися. Стежте за анонсами, долучайтеся до обговорень на сторінках проєкту в соцмережах! Разом переможемо!

Що: ЛАБОРАТОРІЯ УКРАЇНСЬКОСТІ «Мобілізація лідерства»

Де: «ВЕЖА на Почайні», просп. Степана Бандери, 23, 3-й поверх ТЦ GORODOK Gallery

Коли: 13 лютого 2024, 11:00 – 13:00

Участь: донат від 100 грн.

Реєстрація обов’язкова тут.

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: FacebookTelegramInstagram