Louis Vuitton випустив колекцію ювелірних виробів з ініціалами V і Z

23.03.2022

Французький дім моди Louis Vuitton випустив колекцію ювелірних виробів з ініціалами V і Z, що обурило мережу, адже саме такі знаки використовує російська армія для позначення своєї техніки.

Про випуск нової колекції компанія повідомила на своєму сайті.

У повідомленні йдеться, що для створення прикрас використовувалися культові ініціали модного дому, тобто. L і V. На сайті Louis Vuitton вказано, що Z — це ініціали дому моди, які «ніби життєвий імпульс», з’єднуються на браслетах у різних комбінаціях, «як серцебиття або ритм, що повторюється».

У рекламній компанії колекції бренду знялися голлівудська актриса шведського походження Алісія Вікандер, американський хіп-хоп-виконавець Kid Cudi та китайська актриса Джина Цзінь.

Однак у соцмережі користувачі обурилися. Вони вважають недоречним використання цих символів під час того, як росія здійснює повномасштабне вторгнення на територію України.

«Мода не може бути поза війною», «Перевірте новини»,»Перестаньте мовчати», «Ви жартуєте?», «Ви серйозно?», «Ви з’їхали з глузду?», «Зупиніть війну в Україні», «Це буквально символ війни!» — такі повідомлення та просто сумні смайлики залишили під презентацією колекції користувачі. Один з коментарів звучав так: «Коли ви звільните відділ маркетингу і піару відповідальних за це (кампанія — WoMo.ua), ви (компанія Louis Vuitton  — WoMo.ua) можете пожертвувати їхні зарплати Україні».

Нагадаємо, ще на початку березня стало відомо, що французький модний будинок Louis Vuitton закриває свої магазини у росії через війну в Україні. Проте нещодавно деякі користувачі мережі запідозрили його у підтримці росіян.