Марта Фєдіна: Від однієї думки, що ми будемо плавати в одному басейні з росіянками, мене нудить

Міжнародний олімпійський комітет хоче дозволити виступати російським та білоруським спортсменам на Олімпійських іграх у Парижі під нейтральним прапором. Українська синхроністка Марта Фєдіна поділилася у Фейсбуці думкою про позицію МОК.

«Якщо чесно, мені важко навіть уявити, що Міжнародний олімпійський комітет піде на такий крок і допустить до участі в Олімпіаді російських спортсменів. Зараз від однієї думки, що ми будемо плавати в одному басейні, мене нудить. Ми, дівчатка з такого граційного виду спорту, будемо поводитися як монстри. Я не знаю, що зі мною буде. Я готова просто розтерзати, порізати всі купальники, не пускати до басейну. На місці росіян я б побоялася їхати на змагання. Віримо, що Томас Бах не візьме на себе такий хрест, бо інакше кров всіх українців буде і на його руках. Готовий він на таке? Зовсім скоро дізнаємося», — повідомила Федіна у Фейсбуці.

Як повідомлялось, МОК вважає, що у змаганнях мають брати участь у нейтральному статусі ті спортсмени, хто не підтримував активно війну в Україні. Зараз триває хвиля протесту проти участі росіян та білорусів. Про готовність бойкотувати Олімпіаду вже повідомили Україна та Латвія.