Медіаекспертка ІМІ отримує погрози від росіян: вона провела акцію у Варшаві зі штучною кров’ю

За ніч журналістка отримала близько 700 погроз лише в Telegram

Журналістка та медіаекспертка Інституту масової інформації Ірина Земляна отримує погрози від росіян. Саме під час її акції у Варшаві 9 травня штучна кров, яку вона розірвала на себе, потрапила на посла рф.

Про це вона розповіла в ефірі Громадського радіо.

Після акції Ірину Земляну затримала польська поліція. Її забрали до автозака прямо під час коментаря у прямому ефірі. Переписавши її особисті дані, журналістку відпустили.

«Усі мої дані включно з паспортом, номерами телефонів, профілями у соцмережах були злиті в російські пабліки. Зараз я переживаю атаку, погрози знайти мене і вбити від росіян. За ніч лише в Telegram я отримала близько 700 повідомлень. Погрожують мені в усіх соцмережах», — розповідає журналістка.

Акція українських активістів та активісток завадила послу росії покласти квіти до могил радянських солдатів першого разу. Під крики «Фашисти!» російська делегація пішла. Але повернулася вдруге.

«Посол пробував ще раз покласти квіти. Він просив польську поліцію організувати для нього безпечний коридор. Але поліція цього не допустила», — каже Ірина Земляна.

«Штучна кров» виявилася буряковим соком.

9 травня у Варшаві відбулася акція протесту проти вторгнення та масових злочинів рф в Україні. Російській делегації завадили покласти квіти.

«Ми підійшли впритул до посла рф та розірвали на себе штучну кров. Потрапило і на посла», — розповіла про акцію медіаекспертка ІМІ Ірина Земляна.