Медсестра, яка втратила ноги через вибух міни, вийшла заміж у Львові

02.05.2022

У Львові вийшла заміж 23-річна медсестра з Лисичанська, яка підірвалася на міні та втратила обидві ноги. Оксана та її чоловік виховують двох дітей, проте одружитися вирішили тільки зараз. Весілля вони святкували у лікарняній палаті.

Про це повідомляється на сторінці Першого медичного об’єднання міста Львова.

27 березня 23-річна мешканка Лисичанська йшла стежкою, разом із нею йшов її обранець. У цей час пролунав вибух. Жінка йшла попереду, під її ногами розірвалася міна. Жінці відірвало ноги та чотири пальці на лівій руці.

Спочатку жінку рятували у Лисичанську, там їй зробили одразу чотири операції. Потім Оксану евакуювали до Дніпра. А тиждень тому жінку відвезли до Львова. Тут вона буде продовжувати реабілітацію та готуватися до протезування.

«Та життя не варто відкладати на потім, вирішили Оксана з Віктором, які за шість років разом так і не знайшли часу на шлюб. І це попри те, що виховують двох діток. Обручки купили у Львові, тут їй знайшли білу сукню. Торт спекли волонтери. Церемонія відбулася в РАЦСі, а святкування — в палаті нашого Центру хірургії», — розповіли медики.

Новини партнерів