Мережа дитячих магазинів Антошка перерахувала «Клубу Добродіїв» 2 млн грн благодійних внесків клієнтів

16.09.2022

З 1 червня благодійні внески Добродія від клієнтів «Антошка» допомогли перерахувати на БІ «Клуб Добродіїв» майже 2 млн гривень. З перших днів війни дитячі магазини не припиняли працювати та допомагати харчуванням для лікарень, засобами гігієни для дитячих домів та пренатальних центрів, іграшками та солодощами для волонтерів харківського та київського метро, допомагали також фондам та громадським організаціям товарами, значними знижками та навіть логістикою.

«Це все стало значної частиною роботи мережі воєнного часу, тому що діти будь-коли потребують біти щасливими, наскільки це в наших силах. Щасливити дитинство – це звучить дуже мирно, але саме зараз підтримки потребують діти, щастя яких відібрала війна. 25 вересня Антошка відзначить 25 років, і ми відзначаємо свій ювілей, підтримуючи родини, потерпілі від війни, разом з благодійним фондом Клуб Добродіїв», — говорять у компанії. 

Кожен благодійний внесок Добродія, що буде куплене в «Антошка» в цей день за 10 грн, мережа збільшить до 25 грн. Також в магазинах Антошка зроблені спеціальні зони товарів: до 25% від їх придбання з 19 до 25 вересня теж перерахують на благодійний фонд Клуб Добродіїв.

Навіть ляльки Barbie теж зможуть допомогти дітям: колекцію ляльок «Barbie – пані Україні» та «Barbie — мрійники та винахідники», що належить Антошка, буде виставлено на благодійній аукціон. Колекцію ляльок в образах відомих українок та українців було створено у 2021 році. Героями виставки стали лялькові копії військових, вчених, історичних постатей та артистів, серед яких госпітальєрка Яна Зінкевич, співак Василь Сліпак, солістка гурту Go_A Катерина Павленко, співаки Олег Винник та Віталій Козловський, нині покійний музикант Кузьма Скрябін, ведучий Антон Птушкін та Ната Жижченко з гурту ONUKA. 

На жаль, через війну експонування виставки недоречне та небезпечне. Тому ляльки Barbie зможуть допомогти дітям: колекцію ляльок «Barbie – пані Україні» та «Barbie — мрійники та винахідники», що належить «Антошка«, буде виставлено на благодійному аукціоні. 

Кошти буде перераховано на благодійний фонд «Клуб Добродіїв», і вони підуть на підтримку дітей України, які потерпали від війни.

Ви також можете приєднатися до цієї ініціативи та придбати унікальну ляльку від відомих долмейкеріа України. Аукціон триватиме з 19 по 25 вересня

«Привітати Антошка в соцмережах ви зможете за допомогою інстамаскі. Наша вдячність – це донат на Клуб Добродіїв за кожне використання маски. Усе, що Антошка робила, робить та будь коли буде робити — для дітей. Вони – майбутнє, вони – це Україна», — говорять у компанії. 

Допомагати батькам ростити дітей модними, розумними та здоровими – саме з цією метою працюють дитячі магазини Антошка вже 25 років. Яскраві магазини, сервіс, аналогів якого немає ніде, крім України, повний асортимент товарів для дітей. І навіть у наші страшні часи «Антошка» не припиняють свою діяльність.