Мей Маск у сукні бренду Darja Donezz закликала до підтримки українських дизайнерів

Ще з минулого року Маск неодноразово обирала вбрання дизайнера для своїх виступів у Європі та США

Бізнес-вумен Мей Маск на вечірці The Most Powerful People in Media видання The Hollywood Reporter у Нью-Йорку з’явилася у сукні від українського дизайнера Дар’ї Донець.

Про це повідомила пресслужба українського бренду.

Мей розповідала про свою любов до українських модельєрів у компанії голлівудських знаменитостей, серед яких були авторка книги «Sex and the City» Кендес Бушнел, телезірка та найкраща подруга Опри Вінфрі Гейл Кінг та багато інших. У бренді зазначають, що ще з минулого року Маск неодноразово обирала вбрання дизайнера для своїх виступів у Європі та США.

Цього разу перед камерами зірка з’явилася у сукні ніжного відтінку із рукавами з воланами.

«Дизайнерка Дар’я Донець втікала від війни із двома спортивними костюмами, але все-таки забрала з собою свою колекцію. Тож доставити нам це вбрання було справжнім квестом, адже у Києві люди боялися виходити на вулицю», — розповідала мама Ілона Маска журналістам.

Сама дизайнерка наразі перебуває з дітьми в Лісабоні, але каже, що сумує за офлайн-роботою, студією та можливості знову створювати нові речі.

«Бачити Мей Маск знову у нашій сукні та відчувати її підтримку – це стимул творити», — ділиться емоціями дизайнерка Дар’я Донець.