Міністерку оборони ФРН розкритикували за новорічне привітання

Міністерку оборони Німеччини Крістіне Ламбрехт критикують за відео з новорічним привітанням, називаючи його непрофесійним. Про це повідомляє Spiegel.

Посадовиця виклала відео у своєму Instagram-акаунті. Схоже, вона записувала його пізно увечері, незадовго до нового року, оскільки у небі довкола неї розриваються феєрверки.

Міністерка каже, що 2022 рік став роком великих викликів через війну в Україні та що через це у неї видався рік дуже особливих вражень і зустрічей з цікавими людьми.

Також Ламбрехт дякує військовим і правоохоронцям, які через свої обов’язки проводять свята не у родинному колі, а за службовими обов’язками.

У соцмережах відео критикують і називають непрофесійним через зміст звернення і через те, що воно виглядає записаним абияк в останній момент. Крім того, міністерку не завжди легко розчути за святковими залпами піротехніки.

В опозиційній ХДС назвали це привітання черговим аргументом про те, що Ламбрехт не та людина, яка мала б очолювати Міністерство оборони в одній із найбільш впливових держав Євросоюзу.

Як повідомлялося, міністерку оборони ФРН частіше критикують через проблему з нестачею боєприпасів, артилерійських снарядів і ракет на складах Бундесверу. Нещодавно до цього списку додався скандал із новітніми БМП Puma, коли всі одиниці цієї техніки вийшли з ладу після тижня навчань.