«Місце сили» освітян та батьків

У Києві відкрили інноваційний простір, обладнаний сучасною технікою 

28.10.2019

Штучний інтелект, діджиталізація і роботизація мотивують сучасних дітей ставити амбітні цілі на майбутнє. Як потрібно навчати та які якості розвивати в учнів, аби вони реалізувалися у дорослому житті? Адже сучасний світ потребує вже не просто виконавців, а креативних особистостей, які вміють критично мислити та приймати швидкі нестандартні рішення. Нова українська школа, реформа Міністерства освіти, стала потужним драйвером прогресивних змін у навчальних закладах і запровадила чимало інновацій. Утім деякі викладачі й батьки не одразу зрозуміли, чому зникли оцінки чи домашні завдання у першокласників, а діти отримали більше свободи.

Нове місце зустрічі освітян і батьків

Втілити інноваційні стратегії неможливо без комунікації та синергії освітян, державних реформаторів та батьків. У креативному просторі «Освіторія Хаб» усі вони можуть збиратися під одним дахом, ділитися досвідом та розробляти амбітні проєкти. 

«Це перший в Європі надсучасний креативний простір для освітян, місце сили, куди можуть завітати і вчителі, і батьки. Я переконана, що інвестиція в освіту — стратегічна та найприбутковіша як для кожного з нас, так і для країни в цілому. Створюючи в Україні приклади якісної освіти, ми з командою Освіторії формуємо систему на довгі роки, самі стаємо агентами змін та запрошуємо всіх освітян», коментує очільниця ГС «Освіторія» Зоя Литвин. 

Новий хаб це 1000 квадратних метрів комфортного простору просто у центрі столиці із бібліотекою, коворкінгом, лекторієм та лаунж-зоною. До того ж, сюди можна приходити із дітьми, адже у хабі є зона з іграшками, розмальовками та мультфільмами.

Технології двигун освітнього прогресу

Інноваційні технології є потужним драйвером освітніх змін. Адже за допомогою нових методик із використанням електронних пристроїв, учні краще сприймають і запам’ятовують інформацію, а вчителі мають змогу знайти нові інструменти для цікавих уроків. Більше того, освіта є передовим трендом у бізнесі: інвестувати в навчальні проєкти важливо та відповідально. Компанія Lenovo активно долучилася до створення «Освіторія Хабу» й обладнала його тренінгову залу тридцятьма електронними помічниками. Потужні ноутбуки ThinkPad E595 та планшети 2-в-1 Lenovo ideapad D330 допоможуть користувачам створювати нестандартні уроки та презентації, переглядати майстер-класи, а також працювати з текстами, таблицями та редакторами. 

«З інноваціями процес навчання стає захопливим та яскравим! Щоб освіта наших дітей була конкурентоспроможною завтра, потрібно зробити її інноваційною сьогодні. Ми долучились до цього масштабного проєкту, оскільки Освіторія є флагманом змін у навчанні. Саме вона може згуртувати чимало людей, які бажають отримати новий досвід і транслювати свої знання. Батькам я би порадив слідкувати за трендами і мотивувати дітей проявляти творчий потенціал. Завжди давайте другий шанс, якщо одразу щось не виходить. Навіть якщо школяр не впорається, він отримає досвід і застосує його для вирішення іншого завдання», — коментує керівник напрямку персональних комп’ютерів Lenovo в Україні. 

Такий персоналізований підхід до дитини, який описує Микола Антонюк, має бути не тільки вдома, а й у школі. Адже серед найважливіших завдань освітніх закладів формувати унікальну особистість та навчати дітей вчитися, інколи навіть на власних помилках.

Чому батькам корисно відвідувати цей хаб?

Аби виховати сильну й освічену особистість, батькам необхідно долучатися до спільноти освітян-реформаторів. «Освіторія Хаб» саме те місце, де можна поспілкуватися з фахівцями у галузі й отримати відповіді на важливі питання. Більше того, тут проходитимуть лекції, тренінги та воркшопи, де виступатимуть українські й іноземні спікери та розповідатимуть про сучасні тенденції й підходи до освіти. Цікаво, що наразі бути слухняним учнем і отримувати гарні оцінки недостатньо. Важливо вміти працювати в команді, підтримувати один одного та креативно мислити. До того ж, витрачати більше часу на навчання ще не означає демонструвати кращі результати. Школярі з Фінляндії та Естонії мають вищі показники успішності, ніж учні в Об’єднаних Арабських Еміратах. Хоча перші йдуть до школи в 7 років і щодня навчаються менше 6 годин, а другі стають школярами у 3,5 роки й мають по 8 уроків на день. Тому, щоб бути в курсі інновацій у сфері навчання, «Освіторія Хаб» відкриває двері для усіх свідомих батьків. Простір чекає на гостей цілодобово. Його можна відвідати щодня за адресою вул. Московська, 8б.