Міжнародна прикладна онлайн-конференція StepUp з подології

19.04.2023

Європейська б’юті-бізнес школа Космотрейд запрошує на міжнародну конференцію з подології, яка відбудеться 24 травня. Фахівці у сфері подології зможуть познайомитися з актуальними технологіями та методами, а також отримати корисні лайфхаки від досвідчених спікерів. 

Космотрейд — організатори онлайн-конференції StepUp. Ми новаторська та прогресивна Європейська Б’юті-Бізнес Школа, маємо офлайн та онлайн програми навчання. За 24 роки існування Школи, випустили понад 70 000 студентів із 50 країн. З них 90% працюють у б’юті сфері — у топових компаніях або мають власний бізнес. Саме ми створили нішу подології в Україні та  заснували Інститут Подології Космотрейд, як окремий напрямок навчання. 

Маємо за мету й надалі розширювати та розвивати сферу подології. Надавати можливість тисячі фахівцям по всьому світу підвищувати свою кваліфікацію та майстерність. 

Конференція StepUp актуальна як для практикуючих подологів, так й для нейл-майстрів, які бажають розширити спектр своїх послуг. Також програма конференції буде доцільна для лікарів, які займаються хворобами стопи та бажають дізнатися більше про подологію та можливості цієї галузі. 

Спікери конференції — провідні підлоги України та Східної Європи. Серед тем: оніхолізис та наслідок приєднання бактерій і грибів, як діагностувати та не помилитися з вибором лікування, анатомія 1-го плюснефалангового суглобу, СДС (синдром діабетичної стопи) очима лікарів та багато іншого. Також розберемо силу та можливості персонального бренду подолога: квантовий стрибок особистості, чітке формулювання стратегії на найближчий рік, складова стратегії та покроковий план реалізації. Сайт конференції за посиланням.