Варто тільки повірити, що ви можете — і ви вже на півдорозі до цілі
Теодор Рузвельт
Про початок
Громадська організація «Святиня-Берегиня» бере свій початок у 2016 році. Попри те, що міжнародний Жіночий Рух започатковано не так давно, власне назва організації походить від простих людей, жінок, які дбають про добробут в сім’ї, про середовище, в якому працюють, та країну, в якій живуть.
Потреба провадити широкомасштабну соціальну та суспільно корисну роботу постала на тому етапі розвитку та становлення організації, коли в жінок України виникло бажання бути почутими – і вони об’єднали власні зусилля задля успішного майбутнього. Роль жінки в суспільстві змінилася, потреби жінки стали іншими. Настав час об’єднатися і докласти максимальних зусиль, аби стати більш ефективними, організованими, значущими та впливовими особистостями в усіх соціальних площинах.
Україна — сильний духовний центр! Господь любить кожного з нас і оберігає з усією турботою та ніжністю. Господь веде нас до Великої Перемоги над Злом. Проте ця Перемога дається нам вкрай високою ціною! Я вважаю, що все українське суспільство має об’єднатись в одну велику родину! Всі жінки мають взяти відповідальність на свої плечі та створити передумови завершення війни, наблизити справедливу Перемогу! І це обов’язково станеться! Вірю в це!
Можу сміливо стверджувати, що сьогодні потрібне зерно проросло,- і ми вийшли за межі звичної діяльності Громадської організації. Відбулася важлива внутрішня трансформація. Тепер це потужний міжнародний Жіночий Рух, який налічує та об’єднує багатьох впливових та сильних жінок України та світу!
Сила думки, сила єднання – це те, що необхідно сьогодні нашому суспільству. Ми не повинні шукати приводу та сіяти розбрат. Навпаки – об’єднуємось!
Про ключові ідеї
Хочеться сказати, що в цей важкий час, в період війни, роль чоловіка — це захист, це наша безпека. І ми щиро вдячні кожному захисникові, який сьогодні боронить країну. А роль жінки полягає у відновленні. Саме тому ми хочемо активувати жіночу силу. Ця енергія допоможе країні перемогти та стати на шлях повоєнної розбудови. Ми вже повинні думати, якою буде наша держава після завершення війни, як зробити її в усіх аспектах успішною та, в першу чергу, безпечною.»
Тому мета діяльності міжнародного Жіночого Руху «Святиня-Берегиня» — показати всьому світові силу Української жінки, розкрити в кожній з нас той внутрішній потенціал, аби почувати себе вільною та впевненою в собі, лідеркою в соціумі. Ми сприяємо утвердженню прогресивної ролі жінки в суспільстві.
Своєю чергою, наша місія – це розбудова високоосвіченого громадянського суспільства, в якому професійність, наснага та цілеспрямованість жінок стануть основоположною рушійною силою соціальних, економічних, культурно-просвітницьких трансформацій країни.
Ми не підтримуємо лідерів думок, громадських діячів та політиків, які знецінюють людей та налаштовують на негатив.
Ми маємо припинити це. Усі ми – українці! Кожен з нас цінний та потрібний своїй країні. Колись нас налічувалось 46 мільйонів – і ми цим пишалися! А зараз розділяємо суспільство на хороших і поганих… Ми не маємо на це жодного морального права! Ми прагнемо зберегти націю та забезпечити її подальший розквіт і розвиток.
Саме тому міжнародний Жіночий Рух «Святиня-Берегиня» об’єднує активних жінок, які готові проявити себе в різних сферах – хтось в бізнесі, хтось у лідерстві, хтось в освіті, в медицині тощо. Це ті люди, які зрозуміли, що настав час діяти та брати відповідальність на себе.
Про діяльність
З любов’ю та неймовірним завзяттям кожен член моєї команди працює над досягненням бажаних та швидких результатів. Ми націлені на утвердження справедливості, рівних можливостей для кожного. Серед іншого, ми:
- поширюємо досягнення і досвід провідних жінок України та світу як ключ до самоаналізу, розвитку особистості в умовах сьогодення;
- сприяємо утвердженню провідної ролі та лідерської позиції жінки в суспільстві;
- допомагаємо незахищеним верствам населення та всім тим, хто потребує підтримки на шляху реалізації власних ідей та задумів;
- сприяємо взаємодії всіх верств населення, зокрема ВПО, військових, осіб постраждалих від війни, з метою об’єднання українського суспільства та зменшення соціальної напруги;
- започатковуємо позитивні тенденції в комунікаціях, аби налагодити й прискорити процеси надання різноманітних видів адресних допомог;
- консолідуємо зусилля навколо реального забезпечення прав і свобод жінок; подолання випадків дискримінації, наруги, насильства стосовно жінок; мінімізація порушень та злочинів за ознакою статі;
- адвокатуємо позитивні зміни до законодавства у сфері гендерної політики в Україні.
Про напрямки роботи
Створення реабілітаційного центру для жінок
Цей реабілітаційний центр включатиме:
- супровід жінок та дітей постраждалих від насильства;
- надання довготривалих можливостей адаптації в соціумі, що стрімко змінюється;
- персоніфікований підхід до кожного випадку та ситуації, з урахуванням всіх побажань та життєвих переконань людини.
Створення Онкологічного центру
З найсучаснішим обладнанням, кваліфікованим персоналом та найкращими програмами. Такий центр має на меті стати справжнім «щитом» перед викликами та труднощами сьогодення!
Започаткування та створення універсальної бізнес-платформи, яка буде об’єднувати успішних жінок по всій країні
Така платформа надаватиме неосяжні можливості для саморозвитку, підвищення професійної майстерності в різноманітних галузях, дозволить підприємствам та бізнесу навчати інших створенню, розширенню бізнес-проєктів, ділитися досвідом. Платформа матиме реальні інструменти до створення мереж сімейних підприємств, що дозволить зміцнити економіку країни в цілому та відкриє шлях до створення безлічі нових робочих місць! Все це неабияк покращуватиме бізнес-клімат та бізнесове середовище в межах всієї України!
Розробка дорожньої карти у сфері гендерної політики в України
Попри наявність міжнародних і національних нормативно-правових актів в Україні існує гендерна нерівність між жінками та чоловіками. Саме тому одним із завдань під час війни та в післявоєнний період має стати створення системи механізмів щодо гендерної політики захисту прав жінок. Ми працюємо над 13 інструментами реалізації гендерної політики в масштабі держави.
Адвокація змін до законодавства, що стосуються гендерної політики в Україні
Ми прагнемо провести масштабну аналітичну роботу щодо наявного законодавства України, його прогалин та можливих альтернатив. Ми хочемо виявити, які аспекти законодавства України потребують змін та сформувати на основі цього план адвокаційних заходів. Наші адвокаційні заходи будуть відбуватися у різних форматах та із залученням різних зацікавлених сторін до моменту досягнення мети такої діяльності – позитивні зміни законодавства України.
Про саміт НАТО
З 9 по 11 липня 2024 року у Вашингтоні проводиться саміт НАТО. Це зустріч глав держав і глав урядів тридцяти двох членів Організації Північноатлантичного договору (НАТО), їхніх країн-партнерів і Європейського Союзу. Ця подія присвячена знаковій даті — 75-річчю НАТО, у Вашингтоні. Офіційна назва Вашингтонського саміту 2024 року – “Україна та трансатлантична безпека”. Цьогорічний Саміт буде зосереджений на відповіді Альянсу на ескалацію глобальних загроз миру та демократіям, приділятиме особливу увагу триваючому вторгненню Росії в Україну.
Нашу команду, міжнародний Жіночий Рух «Святиня-Берегиня» на Саміті представляє американка українського походження, Голова Комісії США з питань Голодомору в Україні пані Уляна Мазуркевич.
Під час зустрічі 19 червня в Києві разом з нею обговорили основні напрямки нашої співпраці, донесли думку українського суспільства, а вже 9-11 липня про інтереси України почує весь цивілізований світ!!! Нас переповняє гордість з приводу того, що саме на Уляну Мазуркевич буде покладена важлива місія — адвокація глобальних інтересів України. Її вроджений талант, професійні навички та комунікаційний хист закладуть фундамент завершення війни в Україні! Вірю в це!
Жінки України та всього світу моляться за спокій та безпеку власних дітей. Наш спільний ворог не зупиниться ні перед чим! Знищення дитячої лікарні «ОХМАТДИТ» – це та подія, про яку не можна мовчати! Це остання межа, яку перетнуло Зло!
Саме тому на Саміті буде донесене чітке обґрунтування необхідності створення міжнародної безпекової організації в Україні, безпекового Парламенту — з метою врегулювання та недопущення конфліктів на планеті! Така організація може бути наділена широкими повноваженнями та реальними механізмами впливу на агресора!
Всупереч сподіванням ворога, з болем в серці, але з великим бажанням ЖИТИ, ми обов’язково здолаємо те всеохоплююче Зло, від якого страждає вся країна! І припинимо війну!