На Airbnb представлені порожні кімнати зниклих безвісти жінок у Мексиці

Агентство FCB México запустило нову платформу «Empty Rooms, Cuartos Vacíos» («Порожні кімнати») для підвищення поінформованості про те, що у Мексиці щодня зникає в середньому 10 жінок, 55% з них неповнолітні.

Про це пише Marketing Media Review.

Проект «Порожні кімнати» представляє житлові приміщення, що належали жінкам, які пропали безвісти, на різних платформах з оренди, таких як Airbnb і Facebook Marketplace. Похмурі образи кімнат, які розміщені на платформі, супроводжують історії кожної із зниклих безвісти жінок. Зображення та опис показують, що кожна жінка залишила по собі, наприклад одяг та особисті речі, і дозволяють людям зазирнути в життя людини, яка зникла безвісти.

Ці кімнати насправді не здаються, але доходи від пожертвувань, зроблених через платформу, підуть на ресурси, необхідні для пошуку цих жінок та підтримки їхніх сімей.

У Мекциці та низці інших країн Латинської Америки і Карибського басейну розгортається криза, коли жінок вбивають через їх стать. Тож необхідність міжнародних зобов’язань щодо ресурсів та обізнаності має вирішальне значення.