На Netflix вийшов серіал «Брехливе життя дорослих»

05.01.2023

Netflix презентував перший сезон серіалу «Брехливе життя дорослих» — екранізацію однойменного роману найзагадковішої сучасної письменниці Елени Ферранте. Натепер на стримінговій платформі доступні для перегляду шість серій сезону.

«У Неаполі на початку 1990-х 12-річна Джованна чує, як її батько Андреа зневажливо порівнює її зовнішність із зовнішністю своєї таємничої сестри Вітторії, яку в родині пов’язують з найнепривабливішим. Джованна вирушає на пошуки родички, щоб з’ясувати всі сімейні таємниці», — зазначили автори серіалу в анотації.

Netflix працював над екранізацією роману понад два роки разом з італійською кампанією Fandango. Режисер серіалу — неаполітанець Едоардо де Анджеліс («Неподільні», «Марадона»). Головні ролі зіграли Джордана Маренґо, Валерія Ґоліно та Алессандро Преціозі.

Раніше були екранізовані два інші романи письменниці: за мотивами першого роману «Неспокійне кохання» у 1995 році зняли фільм «Огидне кохання» (режисер Маріо Мартоне), а 2005 року за мотивами роману «Дні самотності» — фільм з однойменною назвою (режисер Роберто Фаенца).

Наразі невідомо, хто саме криється за псевдонімом Елена Ферранте, адже письменниця не дає інтерв’ю і зберігає свою анонімність від 1992 року, коли вийшов її перший роман.

Раніше повідомлялось, що роман «Брехливе життя дорослих» вийшов друком наприкінці 2019 року. Книжка миттєво потрапила до списку бестселерів The New York Times, посівши друге місце. Твір про дорослішання 12-річної дівчинки Джованни, яка почула, що вона негарна, отримав нагороду «Роман року» за версією The Washington Post, People Magazine, The Guardian та Harper’s Bazaar.