Нацполіція не знайшла доказів домагання актора Талашка до студенток

Національна поліція не знайшла доказів того, що ексвикладач Київського національного університету театру, кіно та телебачення ім. І. Карпенка-Карого Володимир Талашко домагався до студенток.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

У поліції повідомили, що до Шевченківського управління поліції міста Києва дійсно надходили звернення щодо фактів можливих випадків сексуальних домагань в університеті. Їх внесли до журналу обліку заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення, однак подальші перевірки не принесли результатів, кажуть у поліції.

«За результатами проведених перевірок Шевченківське управління поліції не встановило обставин, які можуть свідчити про скоєння кримінального правопорушення», – ідеться у відповіді правоохоронців.

З огляду на це відомості про можливе кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудового розслідування не вносили.

Нагадаємо, викладача університету імені Карпенка-Карого, радянського й українського актора Володимира Талашка звинуватили в сексуальних домаганнях до студенток у 2021 році. Історії про випадки сексуальних домагань опублікував сценарист Богдан Панкрухін (Ірвін). У вересні 2021 року киянка Марія Матрос звинуватила Талашка в зґвалтуванні.

Фото обкладинки: NV