Netflix у 2023 році підтримуватиме українське кіно

04.01.2023

У 2022 році Netflix фінансово підтримав 48 українських теле-, кіно- та документальних проєктів, у 2023-му співпраця триватиме. Про це інформує пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики.

«Цього року Netflix продемонстрував підтримку українського кіно, теле- та документального кіно в Україні. Для цього вони співпрацюють з Українською кіноакадемією та House of Europe. Їхні ініціативи включали гранти, майстер-класи та фінансування на початковій стадії розроблення 48 нових українськомовних теле-, кіно- та документальних проєктів. Дякуємо команді Netflix за підтримку, постійний контакт і оперативність в ухваленні рішень», — наголосив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Як повідомляють у відомстві, міністр Ткаченко і його заступниця Анастасія Бондар напередодні свят обговорили з регіональним директором Netflix Алексом Лонгом зміцнення співпраці в аудіовізуальному секторі України, додаткові освітні заходи та популяризацію українських кінопродуктів для аудиторії сервісу.

МКІП нагадує, результатом співпраці з Netflix стало не лише збільшення кількості українських фільмів, але й українських перекладів іноземних фільмів на платформі у 2022 році. А FILM.UA Distribution уклав пряму угоду з сервісом Netflix на великий пакет українських фільмів.