No Lights: Мер Амстердаму перевлаштує квартал червоних ліхтарів

Аби захистити права секс-працівниць

Мер Амстердаму Фемке Халсема анонсувала радикальне перевлаштування міського кварталу червоних ліхтарів, де зосереджені борделі. Про це повідомляє BBC.

«Мер нідерландської столиці Фемке Халсема заявила про плани кардинального перевлаштування міського кварталу червоних ліхтарів, який буде включати закриття борделів в центрі Амстердаму», — йдеться в повідомленні.

Пані Хаселма планує заборонити «вітрини», у яких секс-робітниць виставляють на огляд, закрити всі борделі в центрі міста і перенести їх в інші місця, можливо, в окремий спеціальний квартал зі спеціально позначених входом.

Метою цієї реорганізації всесвітньо відомого амстердамського кварталу червоних ліхтарів є захист робітниць секс-індустрії від харасменту, насмішок і знущань з боку туристів, а також зменшення обсягів торгівлі людьми (оскільки багато жінок потрапляють туди нелегальним шляхом). Але про криміналізацію проституції як такої не йдеться.

З іншого боку, критики відзначають, що такі кроки міської влади фактично знищать одну з найпопулярніших туристичних локацій Амстердаму, що негативно вплине на туристичну сферу Нідерландів в цілому.

Відзначається, що втілити ці наміри в життя мер планує протягом найближчих 20 років.

Джерело: BBC

Фото: кадр із серіалу Killing Eve

— Читайте також: #ChurchToo: Жінки Нігерії влаштували масову акцію проти ґендерно обумовленого насильства