Ірена Карпа випускає новий роман «Тільки нікому про це не кажи»

Наразі відкрито передзамовлення

04.08.2022

У видавництві #книголав вийде новий роман Ірени Карпи. «Тільки нікому про це не кажи» – це психологічний трилер, який з’явиться у продажу на початку вересня.

Про це повідомляє пресслужба видавництва.

Про що книга: Марґо – фотографка. Вона живе в розкішній квартирі в центрі Парижа. У неї є робота, розваги та багатий приятель, з яким вона відвідує всі можливі секс-вечірки. У Києві залишились двоє дорогих їй чоловіків – дід і таємничий С., який все ніяк не переїде до неї в Париж.

Та щось не дає їй спокою, якась невідома тригова закралася всередині, відчуття провини чи сорому? Марґо починає відвідувати психолога, щоб позбутися сексуальної залежності і дізнатися, що її мучить. У цей час вона натрапляє в інтернеті на історію про серію вбивств у Києві. Вбивця називає себе Месником, його жертви – ґвалтівники, розбещувачі неповнолітніх, корупціонери та інші негідники. Цю справу висвітлює журналіст Сонік і саме з його матеріалів вона дізнається нові подробиці. Чому її так зацікавила ця історія? І які таємниці минулого їй вдасться відгадати?

«Я велика любителька хороших трилерів, #книголав видає таку літературу, але це перекладні видання. Мені хотілося, щоб це були трилери і від українських авторів. Навіть не так, я хотіла, щоб Ірена Карпа написала щось для нас у такому жанрі. Ми поділилися з нею цією ідеєю і ось книжка вже в друці. Це дуже захоплива історія. По-перше, ви ніколи не вгадаєте, хто вбивця не дочитавши книжку до кінця. Водночас Ірена ставить важливі соціальні питання, зокрема, про те, чому не треба мовчати, коли тебе хтось скривдив. І як бонус – багато красивого Парижа», – каже співзасновниця видавництва #книголав Світлана Павелецька.

Новини партнерів