Оперативний штаб EVA надав допомогу за 150 запитами волонтерів, органів влади та представників територіальної оборони із 93 міст

EVA знизила торгову націнку на товари до мінімально можливих 10%

07.03.2022

За 12 днів війни оперативний штаб EVA надав допомогу за 150 запитами волонтерів, органів влади та представників територіальної оборони із 93 міст та селищ в 22 областях.

На сьогоднішній день 802 магазини продовжують забезпечувати покупців найнеобхіднішим. Актуальна інформація про роботу магазинів оновлюється на сайті EVA.UA

«Війна триває 12-й день. Наші серця сповнені болем за обстріляні та зруйновані міста і селища, за кожну невинну жертву, за кожну пролиту краплю крові. Але ми не розгублені, не налякані. Ми віримо в перемогу України. Ми згуртувались заради щасливого майбутнього і допомагаємо один одному. Єдність — наша сила!» — сказано у повідомленні компанії.

Зараз вже понад 50 співробітників EVA задіяні у наданні допомоги (не враховуючи персоналу магазинів). На сьогоднішній день 802 магазини продовжують забезпечувати покупців найнеобхіднішим. Також у магазинах є опція зняття до 2000 гривень готівки на касі, а торгова націнка на товари зараз у магазинах знижена до мінімально можливих 10%. Зокрема прибрали торгову націнку на 500 соціальних товарів і розширюємо цей перелік по мірі відновлення поставок від виробників.

У перші дні війни EVA разом із VARUS перерахували 5 млн грн до благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд “Повернись живим”».  4 березня підписано контракт на поставку 200 бронежилетів 4 класу з Ізраїлю для територіальної оборони Дніпра.

«Нам усім сьогодні непросто. Ми забули про спокій, вихідні та час для себе. Але головне те, що сьогодні ми разом і всі об’єднані спільною метою. Україна переможе! Іншому не бувати!» — кажуть у компанії.