Ощадбанк надаватиме підприємцям кредити в поєднанні з грантовими коштами від уряду ФРН

У Львові підписали Меморандум про співпрацю у фінансуванні підприємств мікро-, малого та середнього бізнесу в межах програми міжнародної технічної допомоги «Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі». Про це повідомляє пресслужба Ощадбанку.

«Ця програма є ще одним інструментом підтримки підприємців — клієнтів Ощадбанку під час повномасштабної війни. Застосування грантового компонента робить кредити нашого банку для бізнесу більш доступними, що дуже важливо у нинішні непрості часи», — прокоментував голова правління Ощадбанку Сергій Наумов.

Унікальність грантової програми в тому, що вона дасть підприємцям — клієнтам Ощадбанку можливість отримувати гранти від уряду Німеччини. Реалізовуватиме ініціативу німецька урядова компанія GIZ у партнерстві з German Sparkassenstiftung, Фондом розвитку підприємництва та Ощадбанком. Загальний бюджет ініціативи становитиме 2,4 млн євро, з них 1,3 млн євро — початкова сума, доступна для грантів.

Як пояснили у банку, підприємцям будуть надавати банківські кредити у поєднанні з грантовими коштами, які становитимуть до 30% суми проєкту. Програма має також навчальну складову: німецькі консультанти проводитимуть тренінги з розвитку підприємницьких та управлінських навичок клієнтів Ощадбанку.