Отримайте 100 тисяч гривень на розвиток свого бізнесу на GET Business Festival

Участь у конкурсі за призовий фонд можуть взяти усі охочі представники малого бізнесу з діючим проєктом

Щороку GET Business Festival об’єднує тисячі представників малого та середнього бізнесу для обміну досвідом, партнерства та спільного пошуку рішень на актуальні виклики. Але GET Business Festival 2021 буде особливим! 

Бізнес/медіа бюро Ekonomika+ завжди підтримувало розвиток малого та середнього бізнесу в Україні, адже це — фундамент економіки кожної успішної країни. 

В часи змін бізнес особливо потребує підтримки. Ми це розуміємо, тому вирішили цього року заохотити перспективні проєкти, не лише зосередивши на одному майданчику 70 бізнес-практиків, але й надати можливість малим підприємцям виграти 100 тисяч гривень на розвиток власної справи. 

Участь у конкурсі за призовий фонд можуть взяти усі охочі представники малого бізнесу з діючим проєктом. 

Як взяти участь у конкурсі? 

Треба подати заявку. Охочі позмагатися за грошовий приз мають заповнити анкету учасника до 25 червня включно, розповівши про свій бізнес редакції видання delo.ua. Саме вона обиратиме учасників конкурсу за такими критеріями:

  • актуальність, оригінальність та унікальність ідеї;
  • успіх та досягнення проєкту на даному етапі розвитку;
  • обгрунтованість необхідності у фінансуванні;
  • серйозність проєкту (офіційна реєстрація).

Відібрані учасники конкурсу почнуть змагатись за вихід у фінал 26 червня, коли почнеться онлайн-голосування за кращі проєкти на сайті delo.ua. 5 липня будуть визначені 10 фіналістів конкурсу за наступною формулою:

  • 50% оцінки — результати голосування на сайті;
  • 50% — рішення редакції. 

 Захист проєкту та визначення переможця

10 підприємців-фіналістів представлять свій проєкт на сцені GET Business Festival 14 липня 2021 року. До цього їм буде дано тиждень для підготовки 30-секундного рекламного відеоролика команди й проєкту, мета якого — показати, як команда вміє себе «продавати» журі та глядачам. 

Для презентації свого проєкту кожному фіналісту виділяється 30 секунд для демонстрації рекламного ролика і 1 хвилина для відповідей на запитання журі. Після презентації фіналістів журі конкурсу (50% оцінки) і учасники фестивалю (50% оцінки), які зможуть віддати свій голос за один із проєктів за допомогою telegram-bot фестивалю, визначать переможця конкурсу, який на сцені фестивалю отримає сертифікат на отримання призового фонду в 100 тисяч грн.

Оголошення переможця стане чудовим завершенням GET Business Festival, який таким чином внесе свою лепту у розвиток малого підприємництва в Україні. 

У вас є власна справа і вам потрібні гроші на її розвиток? Скоріше заповнюйте анкету та отримайте 100 тисяч гривень від GET Business Festival! Та приходьте на сам фестиваль, аби налагодити корисні зв’язки з колегами, перейняти досвід успішних підприємців і дізнатись у них, як правильно будувати команду, як ефективно рекламувати свій продукт, як досягти стабільного росту бізнесу та збільшити в рази продажі.

Реєстрація за посиланням.