Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів опублікувала нові правила та вимоги країн ЄС щодо ввезення в їх країни тварин з України.
Щодня ми працюємо на інфофронті, виствілюючи подвиги українських жінок та впливаючи на світову спільноту інформаційно.
Ми просимо нас підтримати, аби ми й надалі могли виконувати нашу місію на шляху до української перемоги
Підтримати womo.uaВ багатьох країнах світу реєструються випадки захворювання на сказ тварин, тому основною вимогою Європейської комісії при в’їзді на її територію є обов’язкова вакцинація тварини проти сказу. Також потрібно здати тест на наявність антитіл до збудника сказу.
Читайте також: Кіт Степан одягнув худі українського бренда, щоб привернути увагу до бездомних котиків в Україні

Зазначимо, що дослідження проводяться не раніше ніж через 30 днів після дати вакцинації. В результаті дослідження власник має отримати результат, який покаже наявність титру антитіл до вірусу сказу в сироватці крові тварини.
Компетентні органи окремих країн-членів Європейського Союзу, ввели спрощені умови для некомерційного переміщення домашніх тварин з України на територію ЄС.
Останні новини
- Українські фільми «Бачення метелика» і «Залізні метелики» покажуть у Гаазі
- ГО «Землячки» зібрали 3 млн гривень на взуття для українських захисниць
- В ООН закликають зменшити використання води
- Ув’язнена росією українська журналістка Ірина Данилович оголосила сухе голодування: реакція МЗС України
- В Україні відбудеться світовий марафон щодо захисту прав і свобод українських жінок Новости на главной
Читайте також: Український бренд випустив колекцію патріотичного одягу і аксесуарів для собак: фото
Вимоги країн світу до некомерційного переміщення тварин, а також перелік уповноважених акредитованих лабораторій в Україні, в яких роблять тест на антитіла до збудника сказу опубліковані на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби.
Читайте також: 82% українців вважають, що безпритульних тварин необхідно стерилізувати, – дослідження
Водночас, слід зауважити, компетентні органи деяких з країн – членів ЄС наголошують на необхідності проведення тесту на наявність антитіл до збудника сказу після перетину кордону з метою профілактики поширення вірусу сказу. Тест для перевірки ефективності вакцинації проти сказу домашніх тварин поза межами України можна зробити в лабораторіях, уповноважених в країнах ЄС і в країнах, які не є членами ЄС.