Перша ракетка України Ангеліна Калініна вибила чемпіонку Вімблдону на Australian Open

Українка Ангеліна Калініна в ніч на 18 січня за київським часом зустрічалась із Петрою Квітовою у рамках 1/32 фіналу Відкритого чемпіонату Австралії. За результатами, наддосвідчена чешка покинула турнір.

Рівно дві години знадобилось українській тенісистці, щоб оформити путівку в 1/16 фіналу Australian Open-2023. Навіть дворазова чемпіонка Вімблдону Петра Квітова не змогла стати цьому на заваді.

У першій партії тенісистки видали справжню перестрілку на австралійському корті. Жодна з них не хотіла поступатись у першому сеті, тому по черзі брали гейми. Ключовим став одинадцятий гейм, коли Калініна взяла подачу суперниці у затяжному розіграші 6:5. Далі Ангеліна з брейком взяла ще один гейм та перемогла у першій партії 7:5.

Другий сет розпочався за сценарієм першої партії. Знову за Квітовою був перший гейм 0:1. Українка ж по ходу сету відігрувалась у чешки. А вперше повела у рахунку аж у дев’ятому геймі, коли взяла подачу суперниці під нуль – 5:4. Калініна повторила гру у наступному геймі та вже під нуль захистила свою подачу 6:4.