Перший англомовний онлайн-курс про історію України

«Ukraine: History, Culture, and Identities»

Український інститут, Києво-Могилянська академія та студія онлайн-освіти EdEra розробили перший англомовний онлайн-курс про Україну – «Ukraine: History, Culture, and Identities» (Україна: історія, культура та ідентичності). 

Онлайн-курс розповість про найвидатніші події української історії — від заснування Київської Русі до проголошення незалежності. Мета курсу — не просто ознайомити з Україною, а й показати, що наша держава завжди активно впливала на глобальну історію. Розробники курсу переконані, що Україна — це не тільки війна і Чорнобиль. Це найбільша країна Європи, місце народження Казимира Малевича, Алли Горської, Олександра Довженка та багатьох інших талановитих і відомих на весь світ митців та діячів.

Курс «Ukraine: History, Culture, and Identities» безкоштовний, щоб розпочати навчання, необхідно зареєструватися на платформі Udemy. Курс складається із відео-лекцій та додаткових матеріалів, зокрема графіка навчання, словника термінів, списку рекомендованих для читання першоджерел.

Онлайн-курс «Ukraine: History, Culture and Identities» складається з 5 модулів: 

  • Київська Русь у Середні віки;

  • Українські землі у Ранньомодерну епоху;

  • Україна в довгому XIX ст.;

  • Україна в XX ст.;

  • Незалежна Україна.

Лекторами курсу стали визнані українські дослідники, викладачі «Києво-Могилянської академії» — Вадим Арістов, Тетяна Григор’єва, Катерина Диса, Наталя Шліхта, Максим Яковлєв.

 

Джерело https://www.udemy.com/